یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/11 - 19:57 |

شرايط اعزام زائرين ذخيره عتبات دانشگاهيان اعلام شد

در صورت انصراف زائرين اصلي، ذخيره ها را به عتبات اعزام خواهيم كرد و در صورتي كه امكان اعزام در تاريخ هايي كه خودشان انتخاب كرده اند نباشد، سعي مي شود در تاريخ هاي ديگر اعزام شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمد زارع معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان پس از اعلام نتايج قرعه كشي عتبات دانشگاهيان گفت: به لطف خداوند و عنايت حضرت سيدالشهدا(ع)، در اين دوره بيش از 95 هزار نفر از دانشگاهيان كشور براي اعزام به عتبات عاليات ثبت نام كردند كه قرعه كشي آن روز گذشته انجام و تعدادي به عنوان زائر اصلي يا ذخيره معرفي شدند.

وي ادامه داد: در صورت انصراف زائرين اصلي، ذخيره ها را به عتبات اعزام خواهيم كرد و در صورتي كه امكان اعزام در تاريخ هايي كه خودشان انتخاب كرده اند نباشد، سعي مي شود در تاريخ هاي ديگر اعزام شوند.

زارع افزود: زائران ذخيره بايد ثبت نام خود را تا 13 دي ماه در سايت لبيك نهايي كنند و مدارك را كامل تحويل دهند.

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: زائريني كه نامشان به عنوان زائر اصلي و ذخيره در نيامده است، مي توانند با شركت در مسابقه اي كه به زودي از سايت لبيك اعلام مي شود فرصت مجددي براي كسب سهميه عتبات داشته باشند.

وي در خصوص ارائه تسهيلات عتبات به زائرين ذخيره گفت: زائرين ذخيره نيز بعد از ثبت نام نهايي و تحويل مدارك مي توانند مانند زائرين اصلي براي دريافت وام اقدام كنند و وام به اين دسته از زائرين نيز تعلق مي‌گيرد.

برچسب ها:عتبات- محمد زارع- زائران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: