دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/10/12 - 14:13 |

دشمنان هم‌پيمان شدند تا براي نظام اسلامي مشكل بوجود آورند

رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث اخير تاكيد كردند: آنچه كه مانع دشمن و اعمال دشمنيِ اوست، وجود روح شجاعت، فداكاري و ايمان در ملت است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ظهر امروز (سه‌شنبه) در ديدار هفتگي با تعدادي از خانواده‌هاي معظم شهيدان، عزت و امنيت و پيشرفت ملت ايران را مديون فداكاري و از جان‌گذشتگي شهدا دانستند و با اشاره به حوادث اخير و تلاش دشمنان براي ضربه‌زدن به نظام اسلامي، گفتند: آنچه كه مانع دشمن و اعمال دشمنيِ اوست، وجود روح شجاعت، فداكاري و ايمان در ملت است.

حضرت آيت الله خامنه‌اي با اشاره به اين واقعيت كه دشمن همواره منتظر فرصت و رخنه براي ورود و ضربه‌زدن به ملت ايران بوده است، افزودند: در قضاياي چند روز اخير، دشمنان ايران با ابزارهاي گوناگونِ در اختيارشان از جمله پول، سلاح، سياست و دستگاه امنيتي هم‌پيمان شدند تا براي نظام اسلامي مشكل ايجاد كنند.

ايشان گفتند: من در خصوص اين قضايا حرف‌هايي دارم و در وقت آن با مردم عزيزمان سخن خواهم گفت.

رهبر انقلاب اسلامي با اشاره به نقش مهم روحيه شجاعت و فداكاري در جلوگيري از اِعمال دشمنيِ دشمنان، شهيدان را نمونه كامل اين روحيه و مجاهدت خواندند و افزودند: ملت ايران تا ابد مديون شهيدان عزيزي است كه دل از خانه و خانواده خود كندند و در مقابل دشمن خبيثي سينه سپر كردند كه مورد حمايت غرب و شرق و ارتجاع منطقه بود.

حضرت آيت الله خامنه‌اي وضع تأسف‌بار برخي كشورهاي منطقه غرب آسيا و شمال افريقا را يادآور شدند و گفتند: اگر در جنگ تحميلي پاي دشمن بعثي به كشور باز مي‌شد، به هيچ چيز رحم نمي‌كردند و وضعي به مراتب بدتر از وضعيت امروز ليبي و سوريه، براي ايران بوجود مي‌آمد.

ايشان با تجليل از خانواده‌هاي شهدا، افزودند: ارزش كار پدران و مادران شهدا و شجاعت و فداكاري آنان كمتر از جوانان شهيدشان نيست و حق بزرگي بر كشور دارند.
برچسب ها:رهبر انقلاب


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: