یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/12 - 22:04 |

روحانيون و مداحان كاروان‌هاي اعزامي به كربلاي

اغتشاش، آشوب و ايجاد ناامني محكوم است

روحانيون و مداحان كاروان هاي اعزامي به كربلاي معلي ضمن محكوم كردن نا امني وآشوب خواستار برخورد قاطع با عوامل نفوذي دشمنان و تخريب كنندگان اموال عمومي شدند.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي روحانيون ،مداحان و مديران كاروان هاي اعزامي به كربلاي معلي ضمن محكوم كردن اغتشاش گران كه با هدايت برخي كشورهاي خارجي انجام گرفت، يادآورشدند كه انقلاب اسلامي ايران كه با مجاهدت هاي امت آگاه وهميشه در صحنه و با رهبري داهيانه امام راحل و مقام معظم رهبري و مراجع وعلماء به ثمرنشست و دراين مدت 39 سال توطئه هاي سخت و صعبي را با همت وحضور ملت شريف ايران با موفقيت پشت سرگذاشت و خون شهداي گرانقدرمانع از رخنه و طمع دشمنان در صفوف وحدت برانگيز امت گرديد و انواع و اقسام توطئه ها را خنثي كردند.

امروز نيزمزدوران جيره خوار اعم از منافقين و سلطنت طلب ها وغيره راه آشوب و توهين به مقدسات و حسينيه ها و پرچم مقدس جمهوري اسلامي را وجهه همت خويش قرار داده اند كه با حضور شما مردم هميشه در صحنه ، بار ديگر اميد دشمنان به ياس تبديل خواهد شد.

از سوي ديگر مسئولين وقواي سه گانه نيز بايد با درايت وهوشياري مسائل اقتصادي مردم و اشتغال جوانان را دراولويت برنامه هاي خود قرار داده و با برنامه هاي موثر، راه را براستفاده دشمنان سد نمايند.برچسب ها:اغتشاش - محكوميت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: