یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/16 - 07:56 |

تاريخ اعزامهاي زمستانه به عتبات مشخص شد

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت با اشاره به آغاز اعزامهاي فصل زمستان از فردا شنبه شانزدهم دي گفت: بيش از ۱۸۵ هزار نفر تا بيست و دوم اسفند به عتبات عاليات اعزام مي‌شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محسن نظافتي در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران پويا درباره شرايط اعزامهاي پيش روي عتبات عاليات اظهار كرد: بنابر پيش‌بيني‌ها اعزامهاي فصل زمستان به عتبات عاليات از فردا شانزدهم آذر آغاز مي‌شود و بيش از 185 هزار نفر تا بيست و دوم اسفند به اين سفر اعزام مي‌شوند.

وي ادامه داد: زائران همانند قبل به شهرهاي نجف، كربلا، كاظمين و سامرا عزيمت مي‌كنند و از فيوضات معنوي اماكن مقدسه بهره مي‌گيرند.

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت درباره قميتهاي اين دوره از عتبات عاليات اظهار كرد: قيمتها نسبت به گذشته تغييري پيدا نكرده و شرايط اعزامها همانند قبل خواهد بود.

نظافتي تصريح كرد: ثبت‌نام اعزام عتبات عاليات براي ايام نوروز 97 نيز از اواخر بهمن آغاز شد و زمان آن به متقاضيان اعلام مي‌شود.

وي درباره پرواز ايرلاينهاي ايراني كه چندي است بنابر نظر متوليان آن به خاطر افزايش قيمتها و دريافت مبالغ غير عادي از زائران به بغداد منتقل شده است، گفت: پروازهاي ايرلاينهاي ايراني همچنان به بغداد صورت مي‌گيرد و هنوز توافقي در اين رابطه صورت نگرفته است.

برچسب ها:عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: