چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1396/10/16 - 14:47 |

امام جمعه كرمان:

مردم تمايل دارند از بستر مناسب براي سفرهاي زيارتي بهره مند شوند

امام جمعه كرمان با اشاره به تمايل مردم به استفاده از بستر مناسب براي سفرهاي زيارتي تاكيد كرد: اگر سفرهاي عتبات با نظارت سازمان حج و زيارت انجام نشود مي تواند مشكلاتي را براي زائران ايجاد كند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام علي سازندگي مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و آقاي رضا يوسفي سرپرست دفتر حج و زيارت استان كرمان با حجت الاسلام و المسلمين عليدادي امام جمعه كرمان ديدار و گفتگو كردند.

دراين ديدار امام جمعه كرمان در سخناني لزوم توجه به جايگاه حوزه حج و زيارت در كشور را يادآور شد و به اهميت فعاليت در اين حوزه اشاره كرد.

حجت الاسلام والمسلمين عليدادي گفت: در حوزه حج و زيارت شاهد ارتباطات صميمي ميباشيم و اين ميتواند الگوي فعاليت هاي ديگر قرار گيرد.

وي افزود: حج و زيارت آمال و آرزوي قشرهاي مختلف جامعه است و مردم به اين حوزه علاقمند هستند و دوست دارند بستر مناسب براي سفرهاي زيارتي بويژه سفر به عتبات عاليات فراهم شود.

امام جمعه كرمان در ادامه به فعاليت گروههاي غير مجاز و آزادبر در حوزه عتبات اشاره و تصريح كرد: اگر سفرهاي عتبات با نظارت سازمان حج و زيارت انجام نشود مي تواند مشكلاتي را براي زائران ايجاد كند.

وي ابراز اميدواري كرد كه با همت مسئولين دست اندركار اين حوزه زائران سفري ايمن و راحت داشته باشند.

برپايه اين گزارش ، دراين جلسه مسئول دفترنمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و سرپرست دفتر حج و زيارت كرمان نيز از فعاليت هاي صورت گرفته در خصوص اعزام زائر به عتبات عاليات گزارش دادند.برچسب ها:كرمان - امام جمعه - بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: