دوشنبه|03 ارديبهشت 1397|06 شعبان 1439|23 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/16 - 16:06 |

كمك هزينه سفر عتبات، هديه ويژه به شركت كنندگان در آموزش مجازي

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: به برگزيدگان دوره هاي آموزش مجازي دو درس پيرامون عاشورا و آداب و احكام زيارت به قيد قرعه كمك هزينه سفر به عتبات عاليات و هداياي نفيس اهدا خواهد شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از لبيك،حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد رضا فقيهي؛رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: به منظور آماده سازي معنوي و آشنايي بيشتر زائرين با قيام عاشورا و آداب و احكام زيارت، اين ستاد اقدام به راه اندازي آموزش مجازي ويژه زائرين اصلي و ذخيره نموده است.

حجت الاسلام والمسلمين فقيهي گفت: زائرين اصلي و ذخيره پس از نهايي كردن ثبت نام در سايت لبيك، با مراجعه به پروفايل خود در سامانه جامع عتبات و ورود به سامانه آموزش مجازي مي توانند در اين دوره ها شركت كنند.

وي افزود: متقاضيان شركت در اين دوره ها بايد دو درس گفتاري پيرامون عاشورا و آداب و احكام زيارت را مطالعه و به سوالات هر بخش پاسخ دهند.

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: هر كدام از زائرين به صورت جداگانه مي توانند وارد سامانه آموزش مجازي شده و در اين دوره ها شركت كنند.

بگفته وي ، برگزيدگان به قيد قرعه كمك هزينه سفر به عتبات عاليات و هداياي نفيس دريافت خواهند كرد.

فقيهي گفت: زائرين دانشگاهي تا دهم اسفند ماه فرصت دارند در دوره هاي مذكور شركت كرده و گواهينامه نهايي پايان دوره و مشخصات خود را دريافت و به آدرس [email protected] ارسال كنند.برچسب ها:فقيهي - عتبات - آموزش مجازي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: