چهارشنبه|05 ارديبهشت 1397|08 شعبان 1439|25 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/23 - 13:17 |

استاندار آذربايجان شرقى:

خدمت‌رساني به زائران اربعين، مصداق اخلاق و اقتدار ايران بود

استاندار آذربايجان شرقى گفت: موكب‌هاي خدمات‌رساني به زائران اربعين حسيني، مصداق واقعي اخلاص و عزت و اقتدار ايران اسلامي بودند.
دكتر مجيد خدابخش در آئين تجليل از فعالان ستاد اربعين حسيني، با اشاره به خدمات گسترده استان آذربايجان شرقي در مرز شلمچه، گفت: در موكب خدمت‌رساني استان در اين نقطه مرزي، شاهد خدمت خالصانه، عاشقانه و بي‌منت خادمان بوديم.

وي با تاكيد بر اينكه در طول تاريخ نهضت عاشورا به صورت مردمى استمرار يافته است، ابراز داشت: اميدوارم سال به سال اين خدمات با حضور هيئات مذهبي استان بيشتر و گسترده‌تر شود.

استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به ضرورت و اهميت توجه به زيرساخت‌ها در موضوع اربعين، اظهار كرد: اصلى‌ترين وظايف دستگاه‌هاى اجرايى ايجاد زيرساخت‌هاي دائمي براي خدمات‌رساني به زائران است.

وي در پايان گفت: براى تهيه يك ساختمان اقامتي در شهر كربلا براى اسكان زائران، با شهردارى تبريز هم‌فكرى كرده و بعد از مطالعه و بررسي موضوع، تصميم مناسبى اتخاذ مى‌كنيم.

در اين آئين از اعضاي ستاد خدمت‌رساني به زائران اربعين حسيني و خادمان موكب‌هاي استان در مرز شلمچه، مرز مهران و شهر سامراي عراق تجليل و قدرداني شد.برچسب ها:تجليل-خادمين اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: