شنبه|01 ارديبهشت 1397|04 شعبان 1439|21 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/24 - 11:03 |

امام جمعه جيرفت تاكيد كرد

لزوم انجام كار فرهنگي در زمينه عتبات عاليات در جامعه

امام جمعه جيرفت گفت: در بحث عتبات بايد كار فرهنگي در جامعه صورت گيرد و در اين راستا مدارس و دانشگاه‌ها در دستور كار باشند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت‌الاسلام محمدرضا سعادت‌فر امام جمعه جيرفت ظهر امروز در جلسه پيگيري امور دفتر عتبات عاليات اين شهرستان عشق و علاقه مردم جيرفت را به امام حسين(ع) مثال‌زدني توصيف كرد و اظهار داشت: در بحث عتبات بايد كار فرهنگي در جامعه صورت گيرد و در اين راستا مدارس و دانشگاه‌ها در دستور كار باشند.

احمد اميني‌روش فرماندار جيرفت نيز با بيان اينكه كمك به عتبات عاليات عاملي مهم در راستاي حفظ شعائر ديني، اسلامي و اعتقادي است، افزود: عتبات عاليات شهرستان جيرفت اقدامات خوبي را انجام داده است و كمك به عتبات عاليات و توجه به بازسازي و آباداني حرم ائمه اطهار ضروري و ثواب آن موجب سعادت اخروي و دنيوي خواهد شد.

وي با اشاره به لزوم مشاركت و همكاري مردم در راستاي بازسازي عتبات عاليات بيان داشت: در راستاي بازسازي عتبات عاليات بايد از مردم نيز بهره گرفت و اين كار خداپسندانه را با پشتوانه مردم به انجام رساند.

اميني‌روش با اشاره به اينكه دشمنان قسم‌خورده ما از كوچكترين اختلافات حداكثر استفاده را مي‌برند، خاطرنشان كرد: از اتفاقات گذشته بايد درس بگيريم و از اختلافات پرهيز كنيم.

منبع: فارس

برچسب ها:عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: