شنبه|01 ارديبهشت 1397|04 شعبان 1439|21 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/24 - 13:58 |

هتل‌هاي دانشگاهيان در عتبات عاليات توسط مسئولان ستاد بازديد شد

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان به همراه نمايندگان ستاد از هتل‌هاي محل اقامت دانشگاهيان در هجدهمين دوره در شهرهاي كربلا ، نجف و كاظمين بازديد و وضعيت خدمت رساني هتل ها را بررسي كردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از پايگاه اطلاع رساني لبيك،حجت الاسلام سيد محمد رضا فقيهي؛ رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان به همراه نمايندگان ستاد، از هتل‌هاي محل اقامت دانشگاهيان در هجدهمين دوره در شهرهاي كربلا ، نجف و كاظمين بازديد و وضعيت خدمت رساني هتل ها را بررسي كردند.

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در برنامه سفرش به عراق،از هتل هاي زائرين زميني و هوايي در نجف اشرف بازديد به عمل آورد و پس از بازديد از هتل هاي نجف و بررسي خدمات رفاهي آن، اين شهر مقدس را به مقصد كربلاي معلي ترك كرد.

وي در كربلاي معلي ضمن حضور در هتل هاي در نظر گرفته شده براي دانشگاهيان و انجام مذاكرات براي ارتقا خدمات رفاهي با مسئولين عراقي مجري عتبات دانشگاهيان ،از چند مجموعه براي راه اندازي سفرهاي ارزان قيمت نيز بازديد نمود.

در ادامه،حجت الاسلام فقيهي، از هتل ها و اماكن تاريخي-مذهبي شهر كاظمين بازديد و مقرر شد طرح افزايش مدت زمان اقامت زائران دانشگاهي كشورمان در كاظمين و همچنين بازديد از مسجد تاريخي براثا، به مسئولين عتبات پيشنهاد و مورد بررسي قرار بگيرد.

گفتني است؛ اين هتل‌ها براساس امكانات موجود در عراق، از بهترين هتل هاي موجود انتخاب شده و در درجه الف عراق رده بندي شده اند.

در هر دوره سازمان حج و زيارت و شركت شمسا كه مجري سفرهاي زيارتي ايرانيان به كشور عراق هستند، تلاش مي كنند تا بهترين امكانات را به دانشگاهيان اختصاص دهند.

هجدهمين دوره عتبات دانشگاهيان از اول بهمن ماه سال جاري آغاز مي گردد.

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: