یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/10/26 - 11:14 |

نمايشگاه «هفت شهر عشق»؛ تصويرگر عتبات عاليات

نمايشگاه «هفت شهر عشق» عنوان يك نمايشگاه نقاشي است كه در آن زيبايي‌هاي بارگاه ائمه تصوير مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، مرتضي قاسمي، مدير نگارخانه معرفت در گفت‌و‌گو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن (ايكنا) درباره نمايشگاه «هفت شهر عشق» چنين اطلاع رساني كرد: اين نمايشگاه از ۲۱ دي ماه داير شده و تا ۳۰ دي ماه ادامه دارد. در اين نمايشگاه ۳۵ تابلو به نمايش در آمده است.

وي افزود: مينا همتي هنرمند نقاش، خالق آثار مورد نظر است و در كارهاي مربوطه تصاويري از عتبات عاليات به نمايش در خواهد آمد. تمامي آثار در سايز ۵۰*۷۰ است. اكثر كارهاي به نمايش در آمده آبرنگ هستند و پنج كار نيز در قالب اكريليك در معرض نمايش قرار گرفته است.

اين نقاش ادامه داد: آثار به نمايش در آمده در نمايشگاه «هفت شهر عشق» به فروش خواهد رسيد. درباره اين نمايشگاه بايد اين نكته را هم اضافه كنم كه ما از خالق آثار هيچ پولي براي برگزاري نمايشگاه دريافت نكرديم، چون به واسطه معناي ارزشي و مذهبي اين نمايشگاه مي‌خواستيم به نوعي در ترويج هنر ديني همگام باشيم.

وي در پايان تاكيد كرد: فرهنگسرا معرفت كه باني برگزاري اين نمايشگاه است با برگزاري چنين نمايشگاه‌هايي سعي كرده جدا از حمايت‌‌هاي كلامي در عمل نيز همراه هنرمندان اين حوزه باشد تا به اين طريق قدم‌هاي مثبتي در اين حوزه برداشته شود.برچسب ها:عتبات - عكس


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: