پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1396/10/28 - 12:15 |

ديدار مسئول بعثه دركاظمين با خانواده شهيد حججي

حجت الاسلام والمسلمين احمد احساني در ديدارخانواده شهيد سرفراز محسن حججي با اداي احترام به مقام شامخ شهدا و تجليل از اين خانواده معظم گفت: خانواده شهيدان با اهداي بهترين عزيزان خود در راه دفاع از انقلاب و كشور كار بزرگ و عظيمي را انجام دادند .
به گزارش خبرنگاراعزامي پايگاه اطلاع رساني حج در كربلاي معلي،دراين ديدارحجت الاسلام والمسلمين احمد احساني با اداي احترام به مقام شامخ شهدا و تجليل از اين خانواده معظم گفت: خانواده شهيدان با اهداي بهترين عزيزان خود در راه دفاع از انقلاب و كشور كار بزرگ و عظيمي را انجام دادند و ما اگر مي خواهيم در آزمايش هاي الهي پيروز و سربلند بمانيم بايد هميشه در حال مراقبه باشيم به خصوص در آنچه كه مي بينيم و مي شنويم و قضاوت مي كنيم.

حجت الاسلام والمسلمين احمد احساني با اشاره به راهكارهاي رسيدن به الگوي انسان سعادتمند در دنيا گفت: اولين قدم فهميدن و رعايت كردن اصول است كه سازه هاي شخصيتي افراد را مي سازد و با مطالعه و تدبر با آيات قرآن كريم كه حاوي درس هايي پرورش شخصيت و رفتار انسان ها عنوان شده است ميتوان به آن دست يافت.

وي با اشاره به شهادت جوان مؤمن انقلابي، شهيد مدافع حرم، محسن حججي اظهار كرد: شهيد محسن حججي نمونه بارز جوان انقلابي و ولايتمدار در جامعه است كه با شهادت خود نشان داد جوانان ايراني نمي‌گذارند ولايت تنها باشد.

حجت‌الاسلام احساني تصريح كرد: شهيد محسن حججي از جمله شهيدان مدافع حرم است كه براي اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران حتي سرمي‌دهند تا نگذارند ما برابر دشمن سر خم ‌كنيم و آسايش و آرامشي كه در جامعه وجود دارد در سايه فداكاري و ايثارگري هاي خانواده معظم شهيدان، جانبازان، ايثارگران، رزمندگان و آزادگان است.

احساني با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري كه فرموده اند، امروز فضيلت زنده نگه داشتن ياد شهدا كمتر از شهادت نيست، گفت: شهداء هميشه زنده بوده و نزد پروردگار خود روزي مي خورند و همه ما به عنوان يك تكليف شرعي، ديني و اخلاقي مكلف به گراميداشت ياد و خاطره شهداي عزيز هستيم و اميدواريم خداوند به ما توفيق دهد تا بتوانيم ادامه دهنده راه اين عزيزان و در خدمت خانواده هاي معززشان باشيم.

در ادامه اين ديدار پدر بزرگوار شهيد حججي نيز به ‏بيان سجاياي اخلاقي و خاطراتي از اين شهيد والامقام پرداخت و شمه اي از خاطرات اين شهيد عزيز را بيان نمود.
برچسب ها:كاظمين - شهيد حججي - بعثه رهبري


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: