جمعه|01 تير 1397|07 شوال 1439|22 June 2018
زمان انتشار: 1396/10/28 - 17:52 |

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق:

زيارت امام حسين (ع) عبادتي بي نظير و انسان ساز است

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق در جمع روحانيون و مداحان كاروان هاي اعزامي زيارت امام حسين را عبادتي بي نظير خواند و آن را انسان ساز وبصيرت آفرين دانست.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي،حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري درعراق با اشاره به اينكه تنها راه نجات بشريت تمسك به اهل بيت و نشستن در كشتي نجات آنان است، اظهار داشت: امام حسين (ع) بزرگترين الگو براي ملتهاي مستضعف است.

وي خاطر نشان ساخت: اگر مسلمانان به سيره امام حسين (ع) عمل كنند هيچگاه تن به ذلت نمي دهند و حقوق آنان ضايع نمي گردد زيرا روحيه مقاومت، ايستادگي، عزت و اقتدار را در پي خواهد داشت .

وي پرچم سرخ حسيني را نشان از تداوم جنگ حق و باطل عنوان كرد و افزود: امروزجهان كفر با تمام وجود، در مقابل مكتب اهل بيت (ع) قرار گرفته و ما هم بايد درعمل لبيك يا حسين بگوييم.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني گفت: فضاهاي مجازي، ميدان بزرگي براي جنگ بين انديشه ها است كه اگر بطور دقيق و صحيح از آن استفاده شود مي تواند به وسيله آن پيام اهل بيت (ع) را به گوش جهانيان برساند و اگر بي توجهي شود خسارت هاي زيادي در پي خواهد داشت .

وي همچنين در ادامه با بيان حديثي خاطر نشان ساخت : چهار هزار فرشته الهي درحرم حضرت سيد الشهدا(ع) حضور دارند كه از زائرين استقبال و هنگام وداع آنها رابدرقه مي كنند و چنانچه زائري مريض شود به ديدن او رفته و اگر از دنيا برود بر جنازه او نماز مي گذارند وبراي او طلب رحمت مي نمايند.

در پايان اين ديدار مسئول بعثه مقام معظم رهبري دركربلا از روحانيون و مداحان كاروان ها خواست زيبايي هاي مكتب اهل بيت (ع) را با بياني شيوا به گوش مردم برسانند.

در پايان اين نشست مسئولان فرهنگي و رابطين بعثه مقام معظم رهبري در كربلا معلي ضمن ارايه گزارش به سئوالات حاضرين در جلسه پاسخ دادند.
 3 4برچسب ها:زيارت - امام حسين - انسان ساز - نجفي روحاني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: