یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/10/28 - 19:19 |

پيروي از مكتب عاشورا رمز پيروزي مردم ايران است

قائم‌مقام توليت آستان قدس رضوي خاطرنشان كرد: پيروي از مكتب عاشورا، رمز و راز پيروزي مردم كشورمان در سال‌هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامي است.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني حج از مشهد مقدس، سيد مرتضي بختياري در آستان مبارك حضرت حسين بن موسي الكاظم (ع) اظهار داشت: اعتقاد و باور قلبي به وعده‌ها و نصرت الهي در طول ۸ سال دفاع مقدس ما را به پيروزي رساند و پس‌ازآن بساط فتنه‌ها و خبانت‌هاي دشمنان و معاندان را جمع كرد.

وي تصريح كرد: امروز حقانيت و حقايق انقلاب اسلامي در منطقه و جهان به اثبات رسيده و در حال تكثير است.

بختياري افزود:داعش را دشمنان ما و استكبار جهاني براي به‌زانو درآوردن ايران علم كردند، اما جوانان مبارز عراق، سوريه، ايران اسلامي، افغانستان و يمن همه باهم در برابر ظلم ايستاده‌اند و سر خم نخواهند كرد.

قائم‌مقام توليت آستان قدس رضوي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به رويكردهاي جديد از منشور ۷ گانه مقام معظم رهبري اظهار داشت: در حوزه‌هاي محروميت‌زدايي، اشتغال پايدار براي مستضعفان، ايجاد زيرساخت‌هاي آموزشي و بهداشتي براي شهرستان‌هاي موقوفه دار و توسعه خادمياري حضرت رضا (ع) در سراسر كشور اقدامات گسترده‌اي صورت گرفته است.

وي گفت: با تأكيدات توليت معزز آستان قدس رضوي مبني بر راه‌اندازي دفاتر نمايندگي در استان‌ها و بهره‌مندي از ظرفيت‌هاي خادمياران، نيروهاي جهادي و مردم، به‌زودي شاهد تحول و انقلاب عظيمي در خدمت به محرومان و مستضعفان كشور خواهند بود.


برچسب ها:آستان قدس - عاشورا - انقلاب


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: