پنجشنبه|03 خرداد 1397|08 رمضان 1439|24 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/02 - 18:34 |

كتاب سبك زندگي امام رضا(ع) به چهار زبان‌ خارجي منتشر شد‌

مدير امور زائران غيرايراني آستان قدس رضوي خاطر نشان كرد، كتاب «سبك زندگي امام رضا(ع)» به چهارزبان‌ مختلف منتشر شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از مشهد مقدس، سيدمحمدجواد هاشمي نژاد اظهار داشت: از آنجا كه بهترين الگو براي زندگي اسلامي، پيامبر خدا(ص) و سپس ائمه اطهار(ع) هستند، در اين اثر ضمن معرفي و تبيين سبك زندگي رضوي، سيري در سيره و زندگي خاندان پيامبر(ص) و اهل ايمان مطرح شده است.

مدير امور زائران غيرايراني آستان قدس رضوي افزود: تبيين مفهوم و معناي سبك زندگي، پرداختن به چگونگي معيشت شخصيت‌هاي برجسته، ابعاد مختلف فردي و اجتماعي زندگي و دستور العمل‌هاي‌ امام رضا(ع) از ديگر موضوعاتي است كه در اين كتاب بدان پرداخته شده است.

وي بيان كرد: سبك زندگي براساس دين اسلام با بهره‌گيري از منش ائمه اطهار(ع) به ويژه امام هشتم شيعيان، تقواي الهي و عبوديت، آداب نماز، كيفيت نماز، اهميت تفكر و تدبر در امور ديني و چگونگي معاشرت با دوستان از ديگر موضوعاتي است كه در اين كتاب به آن پرداخته شده است.

مدير امور زائران غير ايراني آستان قدس رضوي يادآوري كرد: اين اثر نوشته محمد باقر پوراميني است كه در شمارگان 5 هزار جلد به 4 زبان‌ زنده دنيا آذري، اردو، عربي و انگليسي و در 138 صفحه توسط انتشارات قدس رضوي و با همكاري موسسه فرهنگي قدس چاپ و منتشر و در اختيار زائران غير ايراني قرار گرفته است.


برچسب ها:امام رضا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: