دوشنبه|31 ارديبهشت 1397|05 رمضان 1439|21 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/04 - 19:15 |

زائران حج 97 تكميل اطلاعات را به روزهاي پاياني موكول نكنند

سرپرست دفتر رياست ، روابط عمومي و بين الملل سازمان حج و زيارت با اعلام آغاز مرحله تكميل اطلاعات زائران حج سال 97 ، از آنان خواست براي حضور در همه مراحل اين سفر روحاني آمادگي داشته باشند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج و زيارت وحيد اسكندري ضمن تبريك توفيق تشرف هموطنان زائر به حج سال 97 در اين باره گفت: مرحله تكميل اطلاعات زائران متقاضي تشرف به حج 97 از امروز (چهارشنبه) آغاز شده و هموطناني كه فيش واريزي وديعه تشرف به حج را تا تاريخ ۳۰ آبان ۱۳۸۵ در اختيار دارند، مي توانند با مراجعه به سامانه اينترنتي http://reserve.haj.ir اطلاعات اوليه خود را كامل كنند.

اسكندري افزود: بديهي است پس از تكميل اطلاعات اوليه زائران، مرحله معاينات پزشكي و سپس معرفي به كاروانها آغاز خواهد شد كه هموطنان زائر بايد براي اين مراحل آمادگي كامل را داشته باشند.

وي از علاقمندان به تشرف در سال ۹۷ خواست براي اطلاع از پيام ها و دستورالعمل هاي سازمان حج و زيارت و برنامه هاي قبل از سفر معنوي حج، پس از تكميل اطلاعات در سامانه، عصو كانال ارتباطي با زائران حج سال 1397 به نشاني t.me/haj1397 شوند.

اسكندري اعلام كرد: به اين منظور كانالي ويژه زائران حج سال 97 راه اندازي شده كه همه اطلاعيه ها، پيام ها و دستورالعمل ها در آن منتشر خواهد شد و زائران عزيز مي توانند با مراجعه به اين كانال از تازه ترين اخبار سفر معنوي حج مطلع شوند.

سرپرست دفتر رياست، روابط عمومي و بين الملل سازمان حج و زيارت از دارندگان فيش وديعه گذاري با تاريخ ياد شده خواست؛ مرحله تكميل اطلاعات را كه از روز چهارشنبه آغاز شده به روزهاي پاياني موكول نكنند تا مسير برنامه ريزي براي عزيمت ايشان حج ۹۷ تسريع گردد.

وي در خاتمه انجام حجي مقبول و عزتمندانه را براي كليه حجاج سال آتي خواستار شد.

برچسب ها:حج 97


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: