چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/09 - 16:51 |

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق:

زيارت امام حسين (ع) مائده آسماني و سُفره انوار الهي است

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در جمع دانشجويان اعزامي به عتبات عاليات، زيارت امام حسين (ع) را مائده آسماني و سُفره انوار الهي خواند و دانشگاهيان را به بهره گيري هرچه بيشتر ازاين ضيافت استثنايي فراخواند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي؛ حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني كه در دومين گردهمايي دانشجويي درسالن اجتماعات بعثه مقام معظم رهبري درعراق سخن ميگفت به ذكر آياتي از كلام االله مجيد كه سربريده حضرت سيدالشهدا اعجاز گونه تلاوت فرمود، پرداخت و با استناد به آيه اي از كلام الله مجيد اظهار داشت: كفّار به دنبال آنند كه نور خدا را خاموش كنند ولي خدا نور خود را كامل خواهد كرد و اين نور روز به روز فراگيرتر مي شود از اين رو با گذشت قرن ها ميليون ها نفر به عشق امام حسين (ع) در مراسم پياده روي اربعين شركت مي كنند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق گفت : دشمنان با نور خدا در ستيز بوده وخواهند بود و مي خواهند آنرا خاموش كنند همان گونه كه متوكّل عباسي آب بر قبر مطهر امام حسين (ع) بست و مي خواست قبرامام حسبن (ع) را خراب كند، ولي آب جلو نرفت كه آن را امروز"حائر" مي نامند .

وي اظهار داشت: دشمنان با تبليغات سوء مي خواهند كه نامي از امام حسين (ع) و راه و هدف او نباشد ولي هرگز موفق نخواهند شد.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري درعراق تصريح كرد: زيارت سُفره نوري است كه زائر بر سرآن مي نشيند و نور چگونه زيستن را از امام حسين (ع) مي گيرد.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، خطاب به دانشجويان گفت: قرآن و اهل بيت (ع) نور هستند بايد از نور آنان استفاده كرد تا هم خود را درست شناخت و هم جهان را از ظلم نجات داد.
 1 2 3 4 5برچسب ها:گردهمايي - دانشجويي - بعثه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: