دوشنبه|31 ارديبهشت 1397|05 رمضان 1439|21 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/11 - 14:02 |

علماي الازهر با نماينده آيت الله سيستاني ديدار كردند

روز سه شنبه گروه علماي الازهر و دانشگاهيان مصري در جريان سفر خود به عراق با حجت الاسلام و المسلمين عبدالمهدي كربلائي نماينده حضرت آيت الله سيستاني ديدار كردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از خبرگزاري حوزه، روز سه شنبه گروه علماي الازهر و دانشگاهيان مصري در جريان سفر خود به عراق با شيخ عبدالمهدي كربلائي نماينده حضرت آيت الله سيستاني ديدار كردند.

شيخ كربلائي در اين ديدار گفت: اطلاع برادران مصري از اوضاع و واقعيت هاي عراق براي ما اهميت دارد و ما از اين گروه مي خواهيم با آزادي كامل از هر مكاني كه دوست دارند بازديد كنند و بدون هيچ محدوديتي با اقشار مختلف جامعه ديدار داشته باشند و در اين بازديد ها به كربلا بسنده نكنند، زيرا اگر بنا باشد واقعيت ها فقط از طريق رسانه ها منتشر شود برخي از حقايق پشت ابر مي ماند و روشن نمي شود.

وي افزود: از گروه مصري انتظار داريم واقعيت ها را به ملت هاي ديگر به ويژه طبقاتي كه در تصميم گيري ها تاثير دارند و طبقه فرهنگي و تحصيل كرده برسانند تا رسانه ها نتوانند افكار عمومي را فريب دهند.

توليت آستان مقدس حسيني ادامه داد: جمهوري مصر و الازهر و دانشگاه ها و فرهنگيان مصر بايد از واقعيت ها با خبر شوند و درهاي عراق به روي همه باز است و ما نيز در آستان مقدس حسيني و تمام شهرهاي عراق از آنها استقبال مي كنيم.

اعضاي گروه مصري نيز در اين ديدار از زيارت حرم امام حسين عليه السلام و مشاهده واقعيت هاي عراق اظهار خوشحالي كردند و افزودند در اين بازديدها بسياري از اموري كه پيش از اين توسط رسانه ها تاريك جلوه داده شود بود، براي ما روشن شد و از مديريت آستان مقدس حسيني به خاطر فراهم ساختن اين فرصت قدرداني كردند.

برچسب ها:مصر - آيت الله سيستاني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: