چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/14 - 10:51 |

مسئول دفتر نمايندگي بعثه رهبري در حج و زيارت يزد:

روحانيون پاسخگوي شبهات نسل جوان باشند

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در حج و زيارت استان يزد گفت: حوزه هاي علميه و روحانيون بايد پاسخگوي شبهات نسل جوان باشند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام سيد حسن مير رحيمي، مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در حج و زيارت استان يزد در مراسم عزاداري شهادت حضرت فاطمه (س) كه با حضور روحانيون، طلاب در مديريت حوزه علميه استان يزد برگزار شد با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مشكلات و مسائل مردم، اظهار داشت: باور داشته باشيد كه اگر معاد باوري حضرت فاطمه (س) و الگو قرار دادن شخصيتي بزرگ مانند امام خميني (ره) در كشور به خوبي جا بيافتد با چنين مسائل و مشكلاتي در جامعه رو به رو نبوديم.

وي خاطرنشان كرد: اگر در جامعه افكار الهي به خوبي نهادينه شود،خروجي آن هم شخصي مانند شهيد بي سر مدافع حرم محسن حججي مي‌شود كه مقام معظم رهبري در ارتباط با شخصيت اين شهيد بزرگوار فرمودند: "شهيد حججي حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد".


وي با تأكيد بر اينكه روحانيت در خط مقدم انقلاب، بايد اگر خلاف و خطايي در كشور وجود دارد با اجراي فريضه امر به معروف و نهي از منكر از پيشروي آن جلوگيري كند گفت: متأسفانه اين مسئله در كشور بسيار كم‌رنگ شده است، به طوري هر شخص با مشاهده يك اشتباه و گناه در جامعه به سادگي از كنار آن عبور مي‌كند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در حج و زيارت استان يزد در پايان اضافه كرد: حوزه‌هاي علميه، علما، روحانيت و خانواده‌ها بايد نسبت به مشكلات و ذهنيتي‌ها كه در جوانان به‌واسطه وجود فضاهاي مجازي ايجاد شده احساس مسئوليت كنند و شبهات و سؤالات جوانان را پاسخ‌گو باشند.برچسب ها:روحانيون - يزد


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: