چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/14 - 10:03 |

تجليل امام جمعه ايلام از فعاليت هاي بازسازي عتبات

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام از اقدامات ستاد بازسازي عتبات اين استان در بازسازي و توسعه حرم‌هاي مطهر و نيز ميزباني از زائران اربعين حسيني تجليل كرد
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام و المسلمين لطفي در نشست هم انديشي اعضاي ستاد استان علوي فر رئيس ستاد بازسازي عتبات استان ايلام را فردي انقلابي و خادمي مخلص معرفي كرد و گفت: اربعين حسيني و بازسازي عتبات عاليات حماسه هايي ملي هستند كه مردم استان ايلام پيشاپيش ساير هموطنان در خلق اين حماسه ها نقش محوري دارند.

وي گفت: در سالهاي اخير با بازگشايي مرز بين المللي مهران و عبور بيش از ٥ ميليون زائر از اين مرز، مردم استان ضمن خدمت شبانه روزي به زوار عتبات عاليات در كمك به بازسازي اين اماكن مقدس نقشي اساسي داشتند.

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام همچنين به عملكرد مثبت صدا و سيماي مركز ايلام در انعكاس مطلوب حماسه باشكوه اربعين پرداخت و گفت:حضور به موقع و مطلوب عوامل و دست اندركاران رسانه ي استاني و ارتباط با شبكه هاي سراسري و بين المللي موجب انعكاس مطلوب و گسترده خدمات عاشقانه مردم استان به زوار شد.

مدير كل صدا و سيماي مركز ايلام هم در اين جلسه ضمن اشاره به اقدامات فرهنگي ستاد بازسازي عتبات عاليات گفت:رسانه ي استاني در يكسال گذشته همچون سنوات پيش، شور و دلدادگي مردم به امام حسين در ايام اربعين و همچنين فعاليت ها و كمكهاي مردمي به بازسازي ستاد عتبات عاليات را به بهترين شكل ممكن منعكس نموده است.

شيروي افزود:ايجاد شور و شعور حسيني در مردم ،انعكاس حماسه بزرگ اربعين از مرز بين المللي مهران و همچنين اقدامات ستاد بازسازي عتبات عاليات ،از اولويت هاي صدا و سيماي مركز ايلام است.

در پايان اين نشست، اعضاي ستاد اسيتان احكام خود را دريافت كردند.

برچسب ها:بازسازي - عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: