چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/16 - 08:36 |

گردهمايي مديران ثابت هتل هاي زائرين ايراني و مسئولان ارشد عمليات عتبات در نجف

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در نجف اشرف بر اهميت خدمت به زائرين تاكيد كرد و گفت : خدمت به زائرين عتبات عاليات، مصداق عيني پاسداشت شعائر الهي و خدمت به دين است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي ، حجت الاسلام والمسلمين علم الهدي؛ مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در نجف اشرف كه در گردهمايي مديران ثابت هتل هاي طرف قرارداد در اين شهر و مسئولان ارشد عمليات عتبات سخن مي گفت ، افزود: امروزه اين سفر زيارتي كه آرزوي سال هاي ديرين ملت ايران بود ، در امنيت برقرار شده است و همگي بايد شكر گزار اين نعمت باشيم .

وي با اشاره به اهميت كار فرهنگي در اين سفر خاطر نشان كرد : زيارت و حضور در اعتاب مقدسه به خودي خود خوب است ، اما زائر اين سفر مقدس بايد بدون سقف و بي انتها از اين درياي معرفت و آينه هاي ذات الهي بهره ببرد و اين امر با فعاليت هاي زيرساختي و توجه به مسائل عظيم فرهنگي ميسر است .

وي دهه فاطميه و دهه فجر را فرصتي ذي قيمت براي كار فرهنگي دانست و افزود: ما بايد خودمان را در قبال مناسبت ها و ايام ا... مسئول بدانيم و به ويژه براي پاسداشت ايام فاطميه (س) آن هم در نجف اشرف ، شهر مولاي متقيان كوتاهي نكنيم چرا كه در درگاه باريتعالي بايد پاسخگو باشيم .

گفتني است؛ دراين گردهمايي كه در سالن هتل الرسل ، محل استقرار بعثه مقام معظم رهبري در نجف اشرف برگزار شد، علاوه بر مديران ثابت هتل هاي طرف قرارداد در نجف اشرف، غلامي؛ مسئول ستاد شمسا و جمعي از مديران بعثه مقام معظم رهبري و هلال احمر جمهوري اسلامي ايران در نجف اشرف شركت داشتند.


 1 2 4برچسب ها:گردهمايي - مديران - هتل


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: