پنجشنبه|03 خرداد 1397|08 رمضان 1439|24 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/16 - 09:48 |

آمادگي آستان مقدس حسيني براي برگزاري كنفرانس بهار شهادت در كربلا

جلسه آمادگي جهاردهمين كنفرانس بين المللي بهار شهادت با حضور مسؤولان آستان مقدس حسيني برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي ، طلال الكمالي عضو كارگروه چهاردهمين كنفرانس بين المللي بهار شهادت با هدف احيا سالروز ولادت امام حسين (ع) برگزار مي‎شود.

وي با بيان اينكه در كنفرانس بين المللي بهار شهادت قرار است كه ديدگاه‎ها و نظريات جديدي مورد بحث و بررسي قرار گيرد، اظهار داشت: در اين كنفرانس شخصيت‎هاي ديني، علمي، اصحاب رسانه و فرهنگي از طوائف و اديان مختلف شركت خواهند كرد.
الكمالي با اشاره به اينكه اين كنفرانس از سوي آستان‎هاي مقدس حسيني و عباسي در ماه شعبان برگزار مي‎شود، تصريح كرد: در پايان اين كنفرانس قرار است كه مسابقه‎اي با محوريت امام حسين (ع) و با گرايش‎هاي مختلف كه در روزهاي آينده به صورت تفصيلي بيان خواهد شد، برگزار مي‎شود.

برگزاري دوره آموزش قرآن ويژه كودكان كربلا

اداره امور تبليغ ديني خواهران وابسته به دارالقرآن كريم آستان مقدس حسيني از آغاز ثبت نام دوره «كودك قرآني» با هدف پرورش نهال‎هاي ديني و اخلاقي در جان‎هاي كودكان خبر داد.

انتصار فاضل عباس مسؤول بخش آموزش دارالقرآن كريم آستان مقدس حسيني در اين رابطه گفت: اين دوره به علت آموزش حروف عربي، تلاوت و حفظ قرآن به شيوه‎‎هاي نوين از اهميت ويژه‎اي برخوردار است.

وي شركت در دوره و سرويس اياب و ذهاب رايگان اعلام كرد و اظهار داشت: خانواده‎هاي كه كودكان 5 تا 6 سال دارند مي‎توانند فرزندانشان را در اين دوره ثبت نام كنند.

برگزاري دوره آموزش خياطي ويژه خواهران
مركز مشاوره خانواده در استان ديوانيه وابسته به آستان مقدس حسيني دوره آموزش خياطي ويژه زنان برگزار كرد.
هدي عباس مسؤول اين مركز به خبرنگاران گفت: رفع مشكلات اقتصادي و افزايش مهارت زنان از اهداف برگزاري اين دوره است.
وي با بيان اينكه اين دوره به صورت عملي و نظري برگزار مي‎شود، ادامه داد: دوره آموزش خياطي در طول يك ماه و سه روز در هفته انجام مي‎شود


برچسب ها:آستان-مقدس حسيني-شركت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: