پنجشنبه|03 خرداد 1397|08 رمضان 1439|24 May 2018
زمان انتشار: 1396/11/17 - 13:47 |

عزت، اقتدار و استقلال دستاوردهاي الهي پيروزي انقلاب اسلامي است

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات با اشاره به نقش رهبري پيامبرگونه امام راحل گفت: عزت، اقتدار و استقلال سه دستاورد شاخص انقلاب اسلامي است
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج از روابط عمومي ستاد بازسازي عتبات عاليات، حسن پلارك كه به مناسبت ايام الله دهه فجر در جمع كاركنان ستاد بازسازي عتبات صحبت مي‌كرد، افزود: اين انقلاب برگرفته از آموزه‌هاي ديني و نهضت عاشورايي است كه با مجاهدت خالصانه امام راحل و پيروان ايشان به پيروزي رسيد.

وي با اشاره به مجاهدتهاي انقلابيون افزود: با توجه به ساختار امنيتي و اطلاعاتي رژيم پهلوي و حمايت‌هاي استكبار جهاني، آن روزها كسي تصور نمي كرد امام بتواند رژيم را ساقط كند.

پلارك تصريح كرد: با پيروزي انقلاب فتنه‌گران شروع به ايجاد اغتشاش كردند و برخي احزاب و گروه‌ها به دنبال سهم‌خواهي از انقلاب بودند كه بازهم با مديت امام، فتنه دشمنان شكست خورد.

وي با اشاره به حوادث مختلف و آزمون هاي بزرگ پس از پيروزي انقلاب گفت: پس از امام راحل، نايب بر حق ايشان حضرت امام خامنه‌اي نيز با وجود انبوه دشمني‌ها، انقلاب را در همان مسيري كه امام راحل ترسيم كرده بودند، به سمت اهداف الهي هدايت مي‌كنند.

برچسب ها:انقلاب اسلامي - عتبات - بازسازي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: