جمعه|01 تير 1397|07 شوال 1439|22 June 2018
زمان انتشار: 1396/11/28 - 10:33 |

رييس مجلس اعلاي اسلامي عراق:

ايران خواب را از چشمان رژيم صهيونيستي ربوده است

رييس مجلس اعلاي اسلامي عراق، انقلاب اسلامي ايران را معجزه اي در برابر سلطه قدرت هاي بزرگ دانست و از كشور هاي منطقه خواست همچون ايران روابطشان را با عراق ارتقا دهند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام شيخ همام حمودي رييس مجلس اعلاي اسلامي عراق گفت: در سايه شرايطي كه جهان زير سلطه قدرت هاي بزرگ بود، انقلاب اسلامي ايران معجزه اي جهاني بود.

وي بر عمق روابط ايران و عراق تاكيد كرد و از كشور هاي منطقه خواست همچون ايران روابطشان را با عراق ارتقا دهند.

شيخ حمودي اين سخنان را در حاشيه مشاركت او و اعضاي مجلس اعلاي عراق در مراسم سالگرد انقلاب اسلامي در سفارت ايرن در بغداد بيان كرد و خاصرنشان ساخت: انقلاب اسلمي با رهبري علمايي به پيروزي رسيد و علي رغم تحريم ها توانست با تكيه بر ملت خود در تمامي زميني ها پيشرفت كند و الگويي براي هدايت ملت هاي جهان به سوي آزادي، كرامت و رد سلطه گري و استكبار باشد.
وي بيان داشت: از افتخارات ايران اين است كه رژيم صهيونيستي از ترس آن خواب ندارد.

رييس مجلس اعلاي اسلامي تاكيد كرد: روابط عراق و ايران به فضل موضع جمهوري اسلامي ايران بسيار برجسته است و ايران عراق را در راه رسيدن به آزادي و برقراري نظام دموكراسي، تقويت وحدت، خروج از اشغال و حفظ حاكميت خود در مقابله با داعش ياري كرده است.

وي افزود: بيش از 3000 دانشجوي عراقي در ايران مشغول به تحصيل هستند و ايران به عراق گاز و برق فرستاده و در مقابله با داعش از طريق مشاوره جنگي و سلاح از عراق حمايت كرده است.


برچسب ها:مجلس-عراق -شيخ همودي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: