جمعه|01 تير 1397|07 شوال 1439|22 June 2018
زمان انتشار: 1396/11/29 - 14:14 |

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:

افزايش قيمت دلار؛علت گران شدن قيمت عتبات است

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: افزايش نرخ ارز در روزهاي اخير، علت گران شدن هزينه اعزام به عتبات است و قيمت گذاري ها بر اساس نوسانات قيمت ارز متغير خواهد بود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از پايگاه اطلاع رساني لبيك،محمد زارع؛معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:افزايش نرخ ارز در روزهاي اخير، علت گران شدن هزينه اعزام به عتبات است و قيمت گذاري ها بر اساس نوسانات قيمت ارز متغير خواهد بود.

زارع گفت:قيمت دلار طي روزهاي اخير افزايش داشته است و چون هزينه هاي جاري در كشور عراق با دلار انجام مي شود،اين افزايش بر قيمت عتبات هم تاثير گذاشته است.

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان با اشاره به اين مهم كه زائران دانشگاهي، هزينه سفر خود را با ورود به درگاه پرداخت هزينه سفر سازمان حج و زيارت به حساب شركت شمسا واريز مي كنند افزود: نرخ نهايي سفر به عتبات توسط سازمان حج و زيارت و شركت شمسا تعيين و به ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان ابلاغ مي شود و ستاد هيچ نقشي در نرخ گذاري عتبات ندارد.

وي ادامه داد:زائران دانشگاهي كه هزينه عتبات را قبلا پرداخت كرده باشند، براي سفر به عتبات هزينه جديدي واريز نخواهند كرد.

زارع تاكيد كرد:با توجه به اينكه قيمت بليط رفت و برگشت در ايام تعطيلات نوروزي گران است و بر اساس تصميم سازمان حج و زيارت، هزينه اعزام زائران به عتبات در اين ايام افزايش خواهد يافت.

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: