سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/11/30 - 16:24 |

ديدار حجت‌الاسلام ‌والمسلمين قاضي‌عسكر با نماينده ولي‌فقيه در استان كرمان

حجت‌الاسلام ‌والمسلمين قاضي‌عسكر نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت در سفر به استان كرمان با نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه كرمان ديدار و گفتگو كرد.
حجت‌الاسلام ‌والمسلمين سيدعلي قاضي‌عسكر در سفر به استان كرمان امروز با حجت‌الاسلام و المسلمين حسن عليدادي‌سليماني نمايند ولي‌فقيه و امام جمعه كرمان ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار نماينده ولي‌فقيه در امور حج و زيارت ظرفيت هاي استان كرمان براي براي توسعه و رشد را يادآور شد و گفت: كرمان در حوزه اقتصادي، درميان استان هاي كشور از پتانسيل خوبي برخوردار است.

وي با اشاره به جاذبه هاي استان كرمان اظهار داشت: كرمان، استاني گردشگرپذير است و با توجه به اين ظرفيت مي‌تواند اقتصاد كرمان را شكوفا كند.

نماينده ولي فقيه در ادامه توجه به محتوا در مساجد را ضروري خواند و گفت: دشمن درصدد است كه روحانيت را از زمان عقب‌تر نشان بدهد درحالي‌كه روحانيون و طلاب علوم روز را شناخته و در بسياري از رشته‌ها متخصص هستند.

وي با اشاره به اينكه استان كرمان روحانيون انقلابي و فعالي دارد، افزود: با بهره‌گيري از ظرفيت روحانيت در اين استان مي‌شود كارهاي خوبي انجام داد.

در اين ديدار حجت‌الاسلام والمسلمين حسن عليدادي‌سليماني نيز از برگزاري خوب حج 96 تقدير كرد و با اشاره به اينكه موفقيت در امور نيازمند ابزاراست ، گفت: نيروي انساني در موفقيت نقش اساسي دارد.

وي با اشاره به اهميت توجه به خدا و داشتن اخلاص دركارها اظهار داشت: با نگاه ديني، اخلاص يك اصل بسيار مهم در انجام كارهاست.

نماينده ولي‌فقيه دراستان كرمان با بيان اينكه اختيارات و مديريت نيز يك اصل است، تصريح كرد: مديران بايد بودجه لازم را در اختيار داشته باشند تا بتوانند كاري انجام دهند.

حجت‌الاسلام عليدادي‌سليماني با بيان اينكه كرمان استان بسيارپهناوري است و طبق آمار رسمي بالاي سه هزار مسجد دارد، افزود: ازاين تعداد حدود 600 مسجد آن در شهرستان كرمان واقع شده است.

وي مساجد را نبض و پايگاه يك شهر برشمرد و عنوان كرد: ساماندهي مساجد را در دستور كار قرار داده ايم و اين كار از شهر كرمان آغاز شده است.

امام جمعه كرمان با اشاره به اينكه سه گروه براي بررسي امور مساجد و كار محتوايي در مساجد تشكيل شده است ، افزود: در فاز اول، شناسنامه هر مسجد جمع‌آوري خواهد شد.برچسب ها:قاضي عسكر - كرمان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: