سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/12/02 - 13:23 |

بنياد شهيد از ثبت نام جانبازان قطع نخاع و ويلچري براي حج تمتع خبر داد

بنيادشهيد و امور ايثارگران اعلام كرد: ثبت نام از جانبازان قطع نخاع و ويلچري براي اعزام به حج تمتع با كاروان هاي ويژه جانبازان آغاز شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج از بنيادشهيد، طبق اعلام اداره كل امور ورزشي و اردويي بنياد شهيد و امور ايثارگران ثبت نام از جانبازان 70 درصد قطع نخاع و ويلچري كه تاكنون به حج تمتع اعزام نشده و متقاضي اعزام با كاروان ويژه جانبازان در سال 1397 هستند، آغاز شده است.

براساس اين گزارش، اين گروه از جانبازان مي بايست به بنيادشهيد شهرستان و منطقه خود مراجعه و با ارائه درخواست كتبي براي اعزام به حج تمتع اعلام آمادگي كنند.

بنيادشهيد اعلام كرد؛ درخواست هاي ارائه شده توسط ادارات بنيادشهيد استان ها بعد از جمع آوري از مناطق و شهرستان هاي تابعه به اداره كل امور ورزشي و اردويي ارسال مي شود و افرادي كه داراي اولويت بوده و اعزام وي به همراه كاروان ويژه جانبازان به تاييد بهداشت و درمان رسيده باشد براي ثبت نام به كاروان معرفي مي شوند.

به گزارش ايرنا، در حج تمتع سال 1396 با همكاري سازمان حج و زيارت 144 نفر از جانبازان، همسران، همراهان، پزشكان، عوامل فرهنگي، اجرايي و خدماتي، به حج تمتع اعزام شدند.

حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت نيز پيشتر اعلام كرده است، براساس توافق صورت گرفته با عربستان سهميه اعزام زائران ايراني به نسبت جمعيت كشور با 5 / 3 درصد افزايش بدون احتساب عوامل اجرايي و كارگزاران به 82 هزار و 800 نفر افزايش يافت.

محمدي با بيان اينكه در اعزام زائران حج گذشته بدون احتساب عوامل اجرايي و كارگزاران 79 هزار و 900 نفر براي انجام مناسك حج به عربستان اعزام شدند، افزود: همچنان به دنبال افزايش سهميه اعزام زائران حج آينده هستيم.

برچسب ها:حج تمتع - حج 97 - جانبازان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: