سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/12/05 - 13:27 |

ضرورت خدمات پزشكي مطلوبتر به زائران حج و عتبات

در ديدار رئيس جمعيت هلال احمر با رئيس سازمان حج و زيارت بر ارتقاي خدمات مركز پزشكي حج و زيارت هلال احمر به زائران حج و عتبات تاكيد شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل ازسازمان حج و زيارت، حميد محمدي امروز – شنبه 5 اسفند 96 - در جلسه ديدار رئيس جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران بر اهميت تاثير كيفيت خدمات مركز پزشكي حج و زيارت در ميزان رضايتمندي حجاج و زائران عتبات مهم تاكيد كرد.

رئيس سازمان حج و زيارت با توجه شرايط حج در سال هاي اخير و همزماني با گرم ترين شرايط آب و هوايي عربستان بر ضرورت ايجاد تمهيدات لازم براي خدمات رساني مدبرانه به حجاج تاكيد كرد.

علي اصغر پيوندي رئيس جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران در اين ديدار گفت: طي سال هاي گذشته مركز پزشكي حج و زيارت به عنوان يكي از بخش هاي خدمتگزار در حج وظيفه بهداشت و درمان حجاج را به عهده داشته اما چشم انداز ما اين است كه با تقويت روحيه اتحاد و همدلي در ميان مجموعه پزشكي همه كشورهاي اسلامي در حج اين وظيفه را حتي فراتر از خدمات درماني به زائران ايراني ببينيم.

وي در اين زمينه افزود: ما بايد با ايجاد انسجام با مجموعه هاي پزشكي و هلال احمر ديگر كشورهاي اسلامي و خارج از فضاي سياسي تشكلي را ايجاد نماييم تا زمينه را براي ارائه خدمات بهتر به زائران همه كشورهاي مسلمان فراهم آوريم و از فرصت حج براي تقويت فضاي همدلي ميان مسلمانان همه كشورها استفاده كنيم.

رئيس جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران بر ضرورت آموزش به حجاج در زمينه مسائل پزشكي حج اشاره و عنوان كرد: ما با اطلاع رساني و آموزش مناسب به حجاج حتي مي توانيم در زمينه كاهش هزينه هاي سفر حج گام برداريم.

دكتر پيوندي بر ارتقاي روابط هلال احمر و سازمان حج و زيارت براي بهبود روند خدمات رساني به حجاج و زائران عتبات عاليات تاكيد كرد.

وي همچنين در اين ديدار بر لزوم گردش نيروها در حوزه پزشكي حج و ايجاد فضاي رقابتي براي حضور پزشكان و كادر درماني در حج تاكيد كرد.

برچسب ها:سازمان حج - حج 97 - سلامت - پزشكي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: