سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/12/10 - 07:58 |

توضيح سازمان حج و زيارت درباره قيمت كاروان‌هاي حج 97

در هنگام ثبت نام علاوه بر مبلغ ثبت نام اوليه زائران در بانك، سود وديعه حج ايشان نيز محاسبه و از كل هزينه كاروان كسر خواهد شد و زائران تنها هزينه ما به التفاوت را پرداخت خواهند كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، روابط عمومي سازمان حج و زيارت طي اطلاعيه اي در خصوص قيمت كاروان هاي حج سال آينده اعلام كرد: پايين ترين قيمت كاروان هاي حج سال 97، حدود ١٣ ميليون و ٥٠٠ هزار تومان و قيمت گرانترين كاروان حج سال آتي، حدود ١٨ ميليون و ٥٠٠ هزار تومان است.

در اين اطلاعيه آمده؛ هزينه تمام شده براي سفر حج بالاتر از ارقام فوق بوده اما درراستاي تامين رفاه حجاج بيت الله الحرام با پيگيري سازمان حج و زيارت و مساعدت بانك ملي ايران، مبلغ يك ميليون و ۴۰۰ هزار تومان تحت عنوان مساعدت بانك به زائراني كه طي سال هاي گذشته در بانك ملي ثبت نام كرده بودند، از سرجمع هزينه هاي تمام شده كسر و قيمت كاروان هاي حج به رقم حداقل ۱۲ ميليون و ۱۰۰. و ۱۷ ميليون و ۱۰۰ هزار تومان رسيده است.

در اطلاعيه سازمان حج و زيارت اعلام شده است: در هنگام ثبت نام علاوه بر مبلغ ثبت نام اوليه زائران در بانك، سود وديعه حج ايشان نيز محاسبه و از كل هزينه كاروان كسر خواهد شد و زائران تنها هزينه ما به التفاوت را پرداخت خواهند كرد.

سازمان حج و زيارت همچنين اعلام كرد: بمنظور تامين رفاه زائران تمهيداتي انديشيده شده تا هزينه سفر حج در دو مرحله از زائران دريافت شود كه بخش اول هزينه ها مبلغ ده ميليون تومان خواهد بود كه مبلغ ثبت نام اوليه زائران در بانك و همچنين سود سپرده حج از آن كسر خواهد شد و زائران در اين مرحله تنها هزينه ما به التفاوت تا سقف ده ميليون تومان را پرداخت خواهند كرد.

برچسب ها:حج 97


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: