جمعه|01 تير 1397|07 شوال 1439|22 June 2018
زمان انتشار: 1396/12/10 - 23:07 |

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق

هركس به زيارت حضرت سيدالشهدا(ع) نرود پشيمان خواهد شد

در هفدهمين گردهمايي دانشجويي نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق ، نهضت امام حسين (ع) را الگوسازي نجات بخشي مستضعفين جهان خواند وعاشورا را حلقه اتصال ولايت درغدير و حكومت مهدوي خواند و افزود : افراد عاشورايي منتظرحقيقي امام عصر (عج) مي باشند و خاطرنشان ساخت هر كس به زيارت حضرت سيدالشهدا(ع) نرودپشيمان خواهد شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ،حجت الاسلام نجفي روحاني نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق با اشاره به حديثي علم و ايمان را دوبال پرواز انسان خواند وافزود : اگراين دو از هم جدا شوند هردو آثار مثبت خود را از دست خواهند داد.

وي پيشرفت علم ودانش و توسعه آن در كشورمان را خوب ارزيابي كرد و اظهار داشت : اسلام مكتب علم ودانش است ودر هيچ مكتبي همانند اسلام سفارش نشده است ولازمه خليفه الهي شدن را علم برتر و طهارت عاليه دانسته است .

نماينده بعثه در عراق دانشجويان را داراي ظرفيت عظيم براي تحليل وقايع عاشورا خواند و گفت : دانشجويان در سنگر علم و دانش نشسته اند و توان تحليل درست و عميق از واقعه عاشورا ودرس وپيامهاي انسان ساز وحركت آفرين دارند لذا بايد همت كنند اين تحليل عميق را به دانشگاهها منتقل كنند.

وي دانشجويان را سفيران دو سويه خواند و خاطر نشان ساخت : دانشجويان سفيران هشياري براي نظام جمهوري اسلامي ايران در خارج از كشور هستند و در بازگشت سفيران اهل بيت (ع) در دانشگاه ها خواهند بود.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني زيارت امام حسين(ع) را داراي اجر وپاداش بي نظير خواند وبا تأكيد بر اينكه هركس به زيارت حضرت سيدالشهدا(ع) نرود پشيمان خواهد شد اظهار داشت : در قيامت وقتي انسانها برخورد كريمانه خداوند نسبت به زوار امام حسين (ع) را مشاهده مي كنند آروزي مي كنند اي كاش زائر آن حضرت شده بودند.
برچسب ها:دانشجويي - زيارت - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: