جمعه|01 تير 1397|07 شوال 1439|22 June 2018
زمان انتشار: 1396/12/10 - 23:14 |

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق

زيارت ميثاق دفاع از حق و نبرد با باطل است

در گردهمايي روحانيون ومداحان نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق بر تحول فكري و رفتاري زائر تأكيد كرد وكربلا را قطعه اي از بهشت خواند و شرط ورود در آن را سنخيت وتناسب با صفات بهشتيان دانست وگفت : تا كسي بهشتي نشود وارد بهشت نمي شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج حجت الاسلام نجفي روحاني زيارت را به معناي ملاقات و ديدار شخص مزور خواند و شرط اين ديدار را طهارت باطن و چشم بينا و دل بيدار لازم دانست وافزود : زيارت ميثاق دفاع از حق ونبرد با باطل است .

وي با اشاره به حرم امن حسيني گفت : در شبانه روز فرشتگان گوناگوني براي زيارت بر قبر مطهر آن حضرت نازل و رفت و آمد مي كنند و اين امر تا قيامت ادامه دارد و چهار هزار فرشته زائرين را استقبال و بدرقه مي نمايند و براي آنان دعا واستغفار مي نمايند.

نماينده بعثه در عراق در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به لزوم الگو پذيري از امام حسين (ع) و اصحاب او خاطر نشان ساخت : كربلا ميدان نبرد بين حق و باطل بوده است و جنگ بين حق و باطل اختصاص به زمان گذشته ندارد بلكه به بلنداي تاريخ ادامه خواهد داشت ؛ مهم آن است كه خود را در صف حق قرار داده و در مقابل دشمنان بايستيم واز حق دفاع كنيم وامام زمان (عج) خود را تنها نگذاريم.

برچسب ها:روحانيون - ميثاق - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: