سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/12/13 - 07:34 |

ثبت‌نام قطعي ۳۵ هزار زائر در كاروان حج ۹۷ تاكنون

مدير كل روابط عمومي سازمان حج و زيارت از ثبت نام قطعي حدود ۳۵ هزار نفر در كاروان‌هاي حج ۹۷ خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، وحيد اسكندري در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس، در پاسخ به سوالي در خصوص تعداد ثبت‌نام زائران در كاروان‌هاي حج 97 در چند روز گذشته گفت: ثبت‌نام از زائران از روز سه‌شنبه 8 اسفند آغاز و زائران مي‌بايست با مراجعه به سايت reserve.haj.ir ثبت‌نام و انتخاب كاروان‌ خود را قطعي كنند.

وي افزود: تاكنون 34 هزار و 700 زائر ثبت‌نام قطعي خود را در كاروان‌هاي حج تمتع سال آينده، نهايي كرده‌اند.

مدير كل روابط عمومي سازمان حج و زيارت در ادامه درباره قيمت كاروان‌هاي حج آتي تصريح كرد: پايين‌ترين قيمت كاروان‌هاي حج سال 97، حدود ١٣ ميليون و ٥٠٠ هزار تومان و قيمت گران‌ترين كاروان حج سال آتي، حدود ١٨ ميليون و ٥٠٠ هزار تومان است.

مدير كل روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان حج و زيارت در توضيح بيشتر خاطرنشان كرد: هزينه تمام شده براي سفر حج بالاتر از ارقام فوق بوده اما در راستاي تامين رفاه حجاج بيت الله الحرام با پيگيري سازمان حج و زيارت و مساعدت بانك ملي ايران، مبلغ يك ميليون و 400 هزار تومان تحت عنوان مساعدت بانك به زائراني كه طي سال‌هاي گذشته در بانك ملي ثبت نام كرده بودند، از سر جمع هزينه‌هاي تمام شده كسر و قيمت كاروان‌هاي حج به رقم حداقل 12 ميليون و 100. و 17 ميليون و 100 هزار تومان رسيده است.

برچسب ها:حج 97


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: