سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/12/19 - 09:00 |

استاندار خوزستان:

موكب‌هاي اربعين در مرز چذابه در محل جديد و دائمي مستقر مي‌شوند

استاندار خوزستان گفت: مواكب در مرز چذابه براي اربعين سال 97 در محل جديد و دائمي مستقر مي‌شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، غلامرضا شريعتي در پايان نشست ستاد اربعين حسيني در محل استانداري در جمع خبرنگاران اظهار كرد: خوشبختانه سال گذشته مراسم اربعين به‌خوبي اجرا شد و رضايتمندي زائران بالا بود و براي اربعين پيش رو هم ان‌شاءالله سعي مي‌كنيم بهتر از سال گذشته كارها انجام شود.

وي افزود: كميته زيرساخت كه مهم‌ترين كميته ستاد اربعين است هزينه زيادي نياز دارد چراكه جاده بايد چهارخطه و استاندارد شود.

استاندار خوزستان تصريح كرد: محل مواكب در طرح جديد بايد مستقر شوند در اين چند ماه گذشته كارها مقداري كند بوده اما از اخيراً فعال‌شده و بايد روند را سرعت ببخشيم.

وي ادامه داد: محل جديد مواكب براي اربعين سال 97 در مسير چذابه تكميل مي‌شود و آن را به سطح قابل قبولي مي‌رسانيم و با توجه به اينكه اين مكان دائمي است امكان ساختن مواكب و تجهيز آن‌ها وجود دارد و تلاش كنيم تا مسير هم به‌طور كامل چهار خطه شود البته برخي قسمت‌ها چهار خطه شده و بخش باقيمانده از مسير هم چهار خطه خواهد شد.

شريعتي خاطرنشان كرد: كميته‌هاي مختلف تشكيل‌شده و برنامه‌ريزي‌ها ادامه دارد، مسائلي در حوزه ويزا و امثالهم بود كه تذكرات لازم داده شد و اميدوارم سال آينده اربعين اباعبدالله الحسين (ع) را با رضايتمندي بيشتر زائرين در مرزهاي خوزستان برگزار نماييم و از زائران امام حسين (ع) استقبال درخوري داشته باشيم.

برچسب ها:اربعين - خوزستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: