دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/12/24 - 09:55 |

يك هزار و 840 نفر از كردستان به حج تمتع مشرف مي شوند

مديركل سازمان حج و زيارت كردستان گفت: يك هزار و 840 زائر از اين استان در قالب 13 كاروان براي انجام مناسك حج تمتع به سرزمين وحي اعزام مي شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، هاشم ناظمي جلال روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: زائران حج تمتع در قالب هفت كاروان از شهرستان هاي سنندج، ديواندره و كامياران، چهار كاروان از سقز و بانه، يك كاروان از مريوان و سروآباد و يك كاروان از شهرستان هاي قروه و دهگلان به سرزمين وحي عزيمت مي كنند.

وي با بيان اينكه 69 نفر عوامل اجرايي نيز كاروان هاي زائران استان را در مناسك معنوي حج همراهي مي كنند، افزود: در حال حاضر ظرفيت كاروان هاي استان تكميل است اما در حال برنامه ريزي و پيگيري براي اختصاص يك كاروان ديگر هستيم.

مديركل سازمان حج و زيارت كردستان با اشاره به اينكه امسال ثبت نام زائران بصورت اينترنتي انجام شد، تاكيد كرد: بيشترين قيمت حج امسال در استان 150 ميليون و 876 هزار ريال و كمترين قيمت نيز 145 ميليون و 825 هزار ريال بوده است.

ناظمي جلال يادآور شد: ايستگاه پروازي استان كردستان براي عزيمت زائران بيت الله الحرام به احتمال زياد از فرودگاه همدان خواهد بود.

سال گذشته يك هزار و 645 زائر از استان كردستان در قالب 13 كاروان براي به جاي آوردن مناسك حج به سرزمين وحي مشرف شدند كه از اين تعداد، 773 نفر مرد و 872 نفر زن بودند.

برچسب ها:حج تمتع - كردستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: