دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/12/26 - 12:52 |

تقدير از خدمات فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري به دانشجويان

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان طي مراسمي در كربلاي معلي از خدمات فرهنگي دفتر نمايندگي بعثه مقام در عراق به دانشجويان و دانشگاهيان تقدير كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، ستاده عمره و عتبات دانشگاهيان طي مراسمي از دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق، دفتر نمايندگي حج و زيارت، ستاد عمليات شمسا و سركنسولگري جمهوري اسلامي ايران در كربلاي معلي به خاطر همراهي و همكاري در اعزام دانشجويان و دانشگاهيان به عتبات عاليات تقدير و تشكر كرد.

در ابتداي اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق با اشاره به سياست هاي فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري در ايجاد پيوند بين دو حركت و گفتمان عظيم عاشورا و انقلاب اسلامي گفت: جوانان و به خصوص دانشگاهيان به عنوان آينده سازان اين مملكت بايد به ابزار معرفت و بصيرت حسيني مجهز شوند تا وسوسه هاي و حيله‌هاي دشمن آنها را از مسير انقلاب و اسلام منحرف نسازد.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق در ادامه كار فرهنگي براي جوانان را توفيقي مضاعف برشمرد و از زحمات مسئولين ستاد عمره و عتبات دانشجويي به خاطر اين حركت عظيم فرهنگي تقدير و تشكر كرد.

در ادامه اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين سيد محمد رضا فقيهي؛رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان ضمن ارائه گزارشي از هجدهمين دوره سفرهاي عتبات دانشگاهيان گفت: ايجاد تحول و حركت فرهنگي براي قشر دانشگاهيان و اساتيد به عنوان آينده سازان جامعه، بار سنگيني است كه بر عهده ستاده عمره و عتبات دانشجويي است و دستيابي به اين مهم بدون همكاري و تلاش همه سازمان ها و نهادهاي همكار و به خصوص بعثه مقام معظم رهبري ميسر نبود.

وي در ادامه با تقدير و تشكر از تخصيص سهيمه دانشجويي توسط سازمان حج و زيارت و همكاري هاي ستاد عمليات شمسا در زمينه‌هاي اجرايي اعزام دانشجويان، ابراز اميدواري كرد كه به همكاري و همراهي همه نهادها شاهد تداوم و غني تر شدن برنامه هاي فرهنگي براي دانشجويان و دانشگاهيان اعزامي به عتبات عاليات باشيم.
برچسب ها:عمره و عتبات دانشجويي فقيهي تقدير از بعثه


نظرات
  هيچ خبر مرتبطي وجود ندارد
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: