شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1397/01/19 - 13:03 |

حرمت ميزباني عراقي‌ها در اربعين حفظ شود

توليت حرم حضرت معصومه سلام‌الله عليها تحقق اهداف فرهنگي ويژه در نيمه شعبان را نيازمند گذشت و كلان‌نگري دانست و گفت: بايد يك كار جامع با عنوان فراگير دنبال شود تا همگان زير اين عنوان گردهم آيند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد سعيدي پيش از ظهر امروز در ديدار با مديران موكب اهالي قم‌المقدسه با اشاره به اينكه رهبر انقلاب اسلامي نسبت به تعامل ميان اعتاب مقدس تاكيد ويژه دارند، اظهار كرد: در آخرين نشست توليت‌هاي آستان‌هاي مقدس در كاظمين تعامل ميان آستان‌ها را با برگزاري جلسات مختلف دنبال كرده‌ايم.

وي با تاكيد بر اينكه ايراني‌ها نيز خدمات مطلوبي را در اربعين حسيني به زائران ارائه داده‌اند، تصريح كرد: در حماسه اربعين و مناسبت‌هاي مختلف بايد حرمت ميزباني عراقي‌ها را حفظ كنيم چراكه سرزمين عراق متعلق آنهاست و سبك كار عراقي‌ها متفاوت است.

توليت حرم حضرت معصومه سلام‌الله عليها خاطرنشان كرد: براي نيمه شعبان بايد يك كار ويژه فرهنگي دنبال شود تا در نيمه شعبان امسال بتوانيم به يك نتيجه متفاوت برسيم، اختصاص مكاني بزرگ براي توسعه فعاليت‌ها و استفاده از ظرفيت مجموعه‌هاي مختلف مي‌تواند اين هدف را تحقق بخشد.

وي تحقق اهداف فرهنگي ويژه در نيمه شعبان را نيازمند گذشت و كلان‌نگري دانست و مطرح كرد: بايد يك كار جامع با عنوان فراگير دنبال شود تا همگان زير اين عنوان گردهم آيند.

حجت الاسلام والمسلمين سعيدي يادآور شد: اگر به مسائل نظام نگاه كلان داشته باشيم و توجه كنيم كه قم نگين درخشان است مي‌توانيم اين شهر را در عرصه‌هاي مختلف به جايگاه اصلي آن برسانيم.

برچسب ها:اربعين - عراق


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: