سه شنبه|04 ارديبهشت 1397|07 شعبان 1439|24 April 2018
زمان انتشار: 1397/01/27 - 22:42 |

اجراي گروه تواشيح قمر بني هاشم در همايش احلي من العسل

گروه تواشيح قمر بني هاشم(ع) استان قم از جانبازان هشت سال دفاع مقدس با حضور در جمع دانشجويان حاضر در همايش احلي من العسل به مديحه سرايي پرداختند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، گروه تواشيح قمر بني هاشم(ع) از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و از افتخارات جامعه قرآني شهر مقدس قم در سفري زيارتي به شهر مقدس كربلا، به اجراي برنامه در جمع دانشجويان زائر عتبات عاليات پرداختند.

شعرخواني و مديحه سرايي گروه تواشيح قمر بني هاشم(ع) در همايش احلي من العسل كه از سوي دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا برگزار مي شود، اجرا شد كه مورد استقبال دانشجويان زائر اباعبدالله الحسين(ع) قرار گرفت.

شايان ذكر است، گروه همخواني قرآن كريم و مديحه سرايي قمر بني هاشم(ع) متشكل از تني چند از جانبازان بالاي 70 درصد استان مقدس قم در سال 1373 تاسيس و به عنوان تنها گروه فرهنگي و قرآني جانبازان كشور فعاليت هاي مستمر و بي وقفه خود را در يك دهه اخير ادامه داده است.

اين گروه فرهنگي، تا كنون برنامه هاي متنوعي را به مناسبت هاي مختلف مذهبي و ملي در داخل و خارج از كشور در محافل قرآني علمي فرهنگي و شبكه هاي مختلف صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران اجرا كرده است كه تعداد آنها قريب به 3000 اجرا مي رسد.

اين گروه، افزون بر اجراي برنامه در قريب به 3000 محفل قرآني و فرهنگي در سراسر ميهن اسلامي و در بيش از 50 مرحله سفر به كشورهاي مختلف جهان شامل عربستان، عراق، سوريه، لبنان، قطر، امارات، پاكستان، هندوستان، تركيه، گرجستان، تايلند، مالزي، سودان، تانزانيا، كنيا، آلمان، اتريش، سوئد، نروژ، فنلاند و دانمارك در شبكه هاي مختلف بين المللي و صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران نيز به اجراي برنامه هاي متنوع قرآني و فرهنگي پرداخته است.برچسب ها:زيارت - تواشيح - كربلا - دانشجويان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: