چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1397/02/11 - 10:55 |

معاينات پزشكي حجاج رو به پايان است

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت از پايان معاينات پزشكي زائران حج 97 در روزهاي آينده خبر داد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، درجلسه شوراي برنامه ريزي و هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت كه به رياست حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر تشكيل شد، دكترسيدعلي مرعشي رئيس مركز پزشكي حج و زيارت روند معاينات پزشكي زائران حج 97 را رو به پايان عنوان و اعلام كرد: نتيجه معاينات پزشكي 65 هزار نفر از زائران مشخص و ثبت شده است.

دراين جلسه آقاي اكبر رضايي معاون حج و عمره سازمان حج و زيارت از برگزاري جلسات كارشناسي حج 97 گزارش داد و در ادامه مشكلات مشاعر همچون چگونگي اختصاص زمين و چادرها در مشاعر و نحوه استفاده بهينه از فضاي چادرها درعرفات و منا، توجه به تهويه چادرها و تغذيه زائران با توجه به شدت گرما ، چينش كاروان ها در چادرها و نحوه عزيمت به جمرات مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

درادامه اين جلسه حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكر نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت خواستار پيگيري راهكارها و جمع بندي هاي جلسات آسيب شناسي حج گذشته و كارشناسي حج 97 در سفر رئيس سازمان حج و زيارت به عربستان شد.

آقاي حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت نيزتصريح كرد: در اين سفر امور اجرايي حج 97 را در مذاكره با وزير حج عربستان و ديگر طرف هاي سعودي پيگيري خواهد كرد.

آقاي محمدي گفت: تمامي امور اجرايي حج امسال درحال انجام است و در داخل؛ كارها طبق برنامه زمانبندي شده و روال طبيعي جلو مي رود.

حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكرنيز تاكيد كرد: در فضاي كنوني سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري با تفاهم هر چه بيشتر و بهتر از گذشته كارها را انجام داده تا برنامه ريزي هاي انجام شده را به موقع محقق سازند.

درپايان اين جلسه نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت آقايان سيد محمد حسيني و جعفر شمسيان را بعنوان معاونين بين الملل و توسعه مديريت و منابع بعثه مقام معظم رهبري معرفي و حكم انتصاب آنان را اعطا كرد.برچسب ها:پزشكي - شورا - حج 97


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: