پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1397/02/17 - 09:35 |

در جمع روحانيان و مداحان عتبات مطرح شد؛

رسالت مهم روحانيون تبيين اسلام ناب محمدي است

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق اسلام ناب محمدي را در حال مقابله با اسلام آمريكايي دانست و رسالت مهم روحانيون را تبيين اسلام ناب محمدي برشمرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در جمع روحانيان و مداحان عتبات عاليات، با تأكيد بر لزوم توجه به عرصه معرفتي و معنوي، به روايتي از امام علي(ع) اشاره كرد و گفت: خوبي ها در نگاه عبرت آميز، سكوت توأم با انديشه و گفتار مسئولانه جمع شده است بنابر اين بايد مراقب نگاه و سكوت وگفتار خويش باشيم.

وي افزود: حضرت اميرمؤمنان(ع) مي فرمايند «طُوبَى لِمَنْ كَانَ نَظَرُهُ عِبْرَةً وَ سُكُوتُهُ فِكْرَةً وَ كَلَامُهُ ذِكْراً وَ بَكَى عَلَى خَطِيئَتِهِ وَ أَمِنَ النَّاسُ شَرَّه؛ خوشا به حال كسي كه سكوتش تفكر، و نظرش عبرت، و گفتارش ذكر باشد، و بر گناهانش بگريد، و مردم از شر او در امان باشند».

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني گفت: كربلا سرزمين عبرت گرفتن است به طوري كه از گذشته ها بياموزيم و نگذاريم دوباره جريان هاي تلخ گذشته تكرار شود كه هنوز 50 سال از رحلت پيامبر(ص) نگذشته بود، فرزند بزرگوارش را به عنوان خارجي به شهادت رساندند.

وي تصريح كرد: اگر به درستي و با نگاه عبرت آموز ماجراي كربلا را مورد بررسي قرار دهيم خواهيم دانست كه در عاشورا مقابله بين اسلام علوي با اسلام اموي بود و طبق وعده الهي حق پيروز شد.

نماينده بعثه در عراق نقش و رسالت مهم روحانيون را تبيين اسلام علوي كه همان اسلام ناب محمدي(ص) است دانست و گفت: امروز به شدت بين اسلام ناب محمدي با اسلام آمريكايي مقابله است.برچسب ها:كربلا - روحاني كاروان - اسلام


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: