چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1397/02/23 - 10:05 |

سخنران بعثه مقام معظم رهبري مطرح كرد؛

تقوا و توسل به اهل بيت راه نجات از هجمه هاي دشمن

حجت الاسلام والمسلمين فرحزاد راه نجات از هجمه هاي دشمن را تقوا و توسل به اهل بيت(ع) عنوان كرد و گفت: پيام امام حسين(ع) به شيعيان، حفظ تقواي الهي است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام والمسلمين حبيب الله فرحزاد در مراسم سخنراني بعثه مقام معظم رهبري در حرم مطهر امام حسين(ع) راه نجات از هجمه هاي دشمن را حفظ تقواي الهي و توسل به اهل بيت(ع) دانست.

وي در ابتدا به تبيين موقف ميزان در قيامت پرداخت و با بيان اينكه ميزان حسنات هركس سنگين باشد در خوشي كامل وارد بهشت مي شود و اگر ميزان گناهان او سنگين باشد، به جهنم مي رود، گفت: امام صادق(ع) مي فرمايند كه در ميزان حسنات كسي چيزي سنگين تر از صلوات بر محمد و آل محمد نيست.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري در كربلا با اشاره به روايتي از پيامبر اكرم(ص)، مبني بر اينكه هركس بر محمد و آل محمد صلوات بفرستد، حتما او را شفاعت خواهد كرد، اظهار داشت: اعتقاد داريم اگر لطف خدا، اهل بيت(ع) و امام زمان(عج) نباشد، گرفتار بلا مي شويم و دشمنان ما را ريشه كن مي كنند.

وي با تأكيد بر اينكه خدا به وسيله امام زمان(عج)، بلا را از شيعيان و دوستان آن حضرت دفع مي كند، گفت: براساس آيه قرآن كريم، هركس به خدا و اهل بيت(ع) پناهنده شود، حراست شده و در امان است.

حجت الاسلام والمسلمين فرحزاد با بيان اينكه اگر دست امام و ولايت حافظ ما نباشد، بر اثر نفس عماره و شيطان بيچاره مي شويم، راه نجات از هجمه هاي دشمن را تقوا و توسل به اهل بيت(ع) عنوان كرد و افزودك پيام امام حسين(ع) به مسلمانان و شيعيان، حفظ تقواي الهي است.


برچسب ها:تقوا - امام حسين - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: