چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1397/02/23 - 10:46 |

آيت الله قزويني در كربلا:

خروج ترامپ از برجام احمقانه بود / شيعيان براي حفظ نظام ايران دعا كنند

استاد درس خارج حوزه علميه كربلا خروج رييس جمهور آمريكا از توافقنامه برجام را احمقانه خواند و از شيعيان جهان خواست كه براي حفظ نظام اسلامي ايران دعا كنند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، آيت الله مرتضي قزويني امام جماعت حرم مطهر امام حسين(ع)، پس از شركت در انتخابات پارلماني عراق با حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، سيدمرتضي حسيني مدير دفتر سازمان حج و زيارت در عراق و جمعي از كاركنان بعثه مقام معظم رهبري در كربلا ديدار و گفتگو كرد.

وي در اين مراسم به ارائه تحليلي از انتخابات عراق و حضور مردم در اين انتخابات پرداخت و از پياده روي اربعين و وجود حشد الشعبي كه با تقديم شش هزار شهيد و مجروح، تلاش بسياري براي امنيت كشور عراق انجام داده اند، به عنوان محسنات اين كشور نام برد.

استاد حوزه علميه كربلا در ادامه خروج ترامپ رييس جمهور آمريكا از توافقنامه برجام را احمقانه خواند و گفت: دشمنان به ويژه اسرائيل، آمريكا، انگليس و فرانسه از زمان پيروزي انقلاب اسلامي، مهمترين تسليحات خود را در اختيار صدام گذاشتند تا با انقلاب مبارزه كنند.

وي افزود: با تمام تلاش هايي كه اينها براي از بين بردن انقلاب اسلامي انجام دادند تاكنون بايد انقلاب اسلامي پنجاه مرتبه از بين رفته باشد، اما هركاري مي كنند با شكست مواجه مي شود، چراكه ما صاحب داريم، امام زمان (ع) داريم كه ما را ياري مي كند؛ بنابراين بايد به وظيفه شرعي خود عمل كنيم و يك كاري كنيم كه خدا و امام زمان(عج) از ما راضي باشد.

آيت الله قزويني با اشاره به جنايت ها و سختگيري هاي دوران پهلوي اول و دوم نسبت به پياده شدن احكام اسلام در كشور ايران به ويژه مسأله كشف حجاب، خاطرنشان كرد: وظيفه هر شيعه دعا براي حفظ ايران اسلامي است چراكه ايران پايگاه شيعه و دولت شيعه است و بايد شيعيان براي حفظ اين نظام دعا كنند.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني نيز در اين ديدار نسبت به حضور آيت الله قزويني در برنامه تحويل سال 1397 در حرم مطهر امام حسين(ع) كه از سوي بعثه مقام معظم رهبري برگزار شد، تقدير و تشكر كرد و گفت: مراسم بسيار با شكوه و معنوي بود و حاظرين ابراز رضايت مي كردند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه رهبري در عراق افزود: بعثه مقام معظم رهبري در كربلا تلاش كرد مراسمي كه در خور شأن حرم مطهر باشد، برگزار شود كه با لطف و عنايت حضرت ابي عبدالله(ع) بسيار خوب برگزار شد.

وي همچنين از برگزاري نخستين مراسم احياي شب نيمه شعبان در سالن اجتماعات خاتم الانبياء حرم مطهر امام حسين(ع) كه با حضور دانشجويان و فارغ التحصيلان دانشگاهي برگزار شد و مورد استقبال شركت كنندگان در مراسم نيز قرار گرفت، گزارشي ارائه كرد.برچسب ها:مرتضي قزويني - كربلا - توافقنامه برجام


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: