چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1397/02/23 - 08:43 |

مديربرنامه و محصولات‌فرهنگي بعثه‌مقام‌معظم‌رهبري خبرداد؛

توزيع محصولات فرهنگي زائران حج تمتع تا دهم رمضان / تقسيم‌بندي محصولات‌فرهنگي در چهار سطح تحصيلي

حجت الاسلام حاجي ابراهيمي از توزيع محصولات فرهنگي زائران حج تمتع تا دهم رمضان در بين دفاتر استاني بعثه مقام معظم رهبري خبرداد.
حجت الاسلام اميرمسعود حاجي ابراهيمي در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج با اشاره به آخرين فعاليت‌هاي فرهنگي در خصوص حج 97 اظهار داشت: محصولات فرهنگي كاروان‌ها، مجلات، بروشورها، نقشه‌هاي مكه و مدينه، كارت لبيك و آخرين نيازهاي فرهنگي زائران آماده شده است.

مدير برنامه و محصولات فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري افزود: تمامي اين محصولات به كليه استان‌هاي كشور ارسال شده و در اختيار مديران كاروان‌ها قرار گرفته تا آنها در اختيار زائران قرار بدهند.

وي عنوان كرد: البته بسته كامل محصولات به همراه بروشورها و بن‌هاي فرهنگي نيز تا دهم ماه مبارك رمضان در اختيار دفاتر نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت قرار مي‌‌گيرد؛ مبلغ بن‌هاي فرهنگي 15 هزار تومان است كه زائران مي‌‌توانند اين بن ها را با تخفيف 20 درصدي از مديران بگيرند.

حجت الاسلام حاجي ابراهيمي با بيان اين كه در توزيع محصولات فرهنگي در بين زائران مسائل زيادي در نظر گرفته شده است، ابراز داشت: يكي از اين مسائل مهم سطح سواد زائران است، از اين رو محصولات فرهنگي در چهار مقطع ديپلم و زير ديپلم، ليسانس، فوق ليسانس و دكتري سطح‌بندي شده است.

وي اضافه كرد: از ديگر تمايزات محصولات فرهنگي مي‌‌توان به جنسيت و همچنين زوج يا فرد بودن زائران اشاره كرد، بنابراين كار به گونه‌اي پيش رفته كه محصول تكراري در اختيار دو زائر همراه مثل زن و شوهر قرار نگيرد.

مسؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري منطقه تهران در پايان از برگزاري همايش ياوران حجاج در ماه شوال خبر داد و عنوان كرد: اين همايش‌ها در سه هفته اول ماه شوال به صورت متمركز در سراسر كشور برگزار مي‌‌شود.


برچسب ها:حاجي ابراهيمي - حج 97 - محصولات فرهنگي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: