سه شنبه|26 تير 1397|03 ذی القعده 1439|17 July 2018
زمان انتشار: 1397/02/24 - 10:46 |

يادگاري هاي سفر زيارتي كربلا

سخنران بعثه مقام معظم رهبري با بيان اينكه امام حسين(ع) كانون رأفت و رحمت الهي است، به بيان چند يادگاري پرداخت كه زائران بايد به عنوان سوغات كربلا همراه خود به كشور ببرند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام والمسلمين سيداحمد حسيني در مراسم سخنراني بعثه مقام معظم رهبري در حرم مطهر امام حسين(ع)، توفيق زيارت آن حضرت را به زائران تبريك گفت و بر دانستن قدر اين فرصت ارزشمند تأكيد كرد.

وي در ادامه با بيان اينكه انسان هاي بي شماري آرزوي زيارت امام حسين(ع) را در كربلا داشته اند اما متأسفانه اين توفيق نصيب آنان نشده است، اما با اين آرزو زندگي كردند و مردند و به زيارت نائل نشدند، اظهار داشت: حيف است در حرم مطهر آن حضرت باشيم از فرصت ها به خوبي استفاده نكنيم.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري خاطرنشان كرد: زيارت امام يك لطف الهي و فرصتي براي رشد كمال انساني است كه بايد با توكل بر خداوند و توسل به عنايات حضرت سيدالشهدا(ع) از اين فرصت به بهترين شكل استفاده كنيم و با بازگشت يك يادگاري هايي را با خود داشته باشيم.

حجت الاسلام والمسلمين حسيني با بيان اينكه امام حسين(ع) كانون رأفت و رحمت الهي هستند، به بيان چند يادگاري پرداخت كه زائران بايد همراه خود به كشور ببرند و براي هميشه از آنها بهره جويند.

وي از زياد نماز خواندن به ويژه تدارك نماز قضا، خواندن نماز شب، اصلاح اخلاق و خوش رفتاري با خانواده به عنوان جمله كارهايي نام برد كه زائران حرم حضرت سيدالشهدا(ع) پس از بازگشت از سفر زيارتي كربلا بايد به خوبي حفظ كنند و در انجام آنها كوشا باشند.


برچسب ها:زيارت - كربلا - امام حسين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: