دوشنبه|28 خرداد 1397|03 شوال 1439|18 June 2018
زمان انتشار: 1397/02/29 - 15:48 |

به مناسبت ماه رمضان صورت مي‌گيرد؛

پخش تلاوت مشاهير از راديو قرآن آستان حسيني

راديو قرآن آستان حسيني در دوازدهمين سال فعاليت خود، به مناسبت ماه رمضان، همه روزه تلاوت‌هاي جديدي از مشاهير قاريان اين آستان پخش مي‌كند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، راديو قرآن آستان حسيني كه مقر آن در شهر كربلا است، از پخش برنامه‌هاي متنوع در ماه رمضان امسال خبر داد. اين شبكه راديويي كه دوازدهمين سال فعاليت خود را پشت سر مي‌گذارد، در اين راستا سعي دارد تلاوت‌هاي قرآني جديدي از مشاهير قاريان آستان حسيني پخش كند.

علاءالدين حسني، مدير راديو قرآن آستان حسيني تأكيد كرد: راديو قرآن با تمام امكانات خود و با برنامه‌هاي پربار و درخور شأن ماه رمضان به استقبال اين ماه آمده است. قبل از ماه مبارك رمضان، جلسه مهمي با مشاركت نمايندگان محافل و مؤسسات قرآني در كربلا برگزار شد و شركت‌كنندگان به بررسي موارد متعددي همچون ارائه برنامه‌هاي مفيد و در خور شأن اين ماه و همچنين بهبود برخي از موارد با برنامه‌ريزي در فعاليت‌هاي قرآني پرداختند.

حسني افزود: راديو قرآن آستان حسيني در ماه رمضان امسال، فعاليت خود را از ساعت ۶ صبح به وقت محلي آغاز مي‌كند و تا ساعت ۱۲ شب به كار خود ادامه مي‌دهد. اين راديو تلاش دارد تا با ايجاد يك فرصت خوب در تعامل با مخاطبان خود باشد و از سخنراني‌هاي‌ علماي ديني كه مشتمل بر امور فقهي مرتبط با روزه، اخلاق‌مداري و آداب روزه داران است، استفاده كند.

گفتني است، راديو قرآن آستان حسيني، در كربلا روي موج ۱۰۰,۹ FM و بر فركانس h ۱۲۶۰۴ شبكه ماهواره‌اي «نايل ست» قابل دريافت است.


برچسب ها:تلاوت - راديو قرآن - آستان حسيني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: