پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1397/03/07 - 15:28 |

بررسي مسايل حج 97 در نشست مسئولان بعثه و سازمان حج

شوراي برنامه ريزي و هماهنگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت امروز به رياست حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه درامور حج و زيارت تشكيل و مسايل و برنامه هاي حج 97 در حوزه هاي مختلف بررسي شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، سرپرست حجاج ايراني در اين نشست از همه مسئولان حوزه حج و زيارت خواست درفرصت باقيمانده تا اعزام كاروان ها به عربستان منسجم و يكپارچه براي برگزاري حجي آرام و مطلوب بيشتر تلاش كنند.

درادامه اين جلسه آقاي حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت درخصوص اقدامات صورت گرفته براي تامين ارز و تعداد هتل هايي كه درسيستم مسار حج 97 ثبت شده اند، گزارش داد و نماينده ولي فقيه خاطرنشان كرد: با توجه به امكانات اينترنت درهتل ها درحج گذشته ، بايد راهكار مناسب براي رفع مشكلات وچگونگي بهره برداري زائران و نيز برقراري ارتباط تلفني و اينترنتي زائران با بستگان شان در فرصت باقيمانده كارشناسي و تصميم گيري شود.

وي اين اقدام را درانتقال فضاي حج به داخل كشور و آگاهي خانواده ها از وضعيت حجاج موثر دانست و درعين حال افزود: تسهيلاتي كه براي رفاه زائران فراهم مي شود نبايد آنها را از مسايل معنوي و استفاده از فرصت حضور درمسجدالنبي و مسجدالحرام وديگر اماكن متبركه در سرزمين وحي دورسازد.

نحوه ادغام برخي از واحدها و پرهيز از موازي كاري در واحدهاي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت و بررسي امكان كاهش نيرو و استفاده از افراد توانمند در اعزام ها از ديگر محورهاي مورد بحث در نشست امروز بود.برچسب ها:شوراي برنامه ريزي - حج 97 - قاضي عسكر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: