دوشنبه|28 خرداد 1397|03 شوال 1439|18 June 2018
زمان انتشار: 1397/03/08 - 12:37 |

مديركل اوقاف و امور خيريه استان گلستان :

زائران قدر لحظات ناب و گران‌بهاي حج را بدانند

مدير كل اوقاف و امور خيريه استان گلستان در همايش اسرار حج گفت: فرصت حج براي خود سازي بي‌نظير است و زائران بايد قدر لحظات ناب و گران‌بهاي اين سفر معنوي را بدانند.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از گلستان، همايش اسرار و معارف حج ويژه زائران بيت اله الحرام گلستاني در سالن امام علي شهرستان گرگان توسط دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري با همكاري مديريت حج و زيارت استان گلستان با حضور بيش از 400 زائر برگزار شد.

در اين همايش كه به منظور معرفت افزائي زائران برگزار شد پس از تلاوت قرآن و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران حجت الاسلام والمسلمين داروئي مسئول دفتر نمايندگي بعثه در استان ضمن عرض خير مقدم به ميهمانان همايش فرصت حج را بي‌نظير و بسيار مغتنم شمرد و از زائران خواست كه نهايت بهره را از اين سفر معنوي ببرند.

در ادامه مداح اهل بيت به ذكر مناجات و مديحه سرائي پرداخت و سپس حجت الاسلام والمسلمين سهرابي مدير كل اوقاف و امور خيريه استان گلستان ضمن تشريح فلسفه برگزاري حج به بركات و فرصتهاي حج پرداخت.

وي به زائران توصيه كرد ازاينجا براي بهره برداري معنوي از حج برنامه ريزي كنند و بدانند به كجا و براي چه مي روند.

مدير كل اوقاف استان گلستان ضمن تبيين زيبايي ها و فرصت هاي ويژه حج از زائران خواست در لحظه لحظه اين سفر مشغول به ذكر و تلاوت قرآن باشند و وقت خود را صرف بازار گردي نكنند چون اين فرصت به سختي نصيب انسان مي شود.

همچنين درپايان مراسم بسته هاي فرهنگي ويژه زائران در اختيار آنان قرار گرفت.برچسب ها:اسرار حج - حج 97 - گلستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: