پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1397/03/10 - 09:20 |

حجت الاسلام فقيهي خبر داد

ثبت‌نام نوزدهمين دوره اعزام دانشگاهيان به عتبات بعد از رمضان آغاز مي‌شود

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: ثبت نام نوزدهمين دوره عتبات دانشگاهيان بعد از ماه مبارك رمضان انجام مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام سيد محمد رضا فقيهي، رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت: ثبت نام نوزدهمين دوره عتبات دانشگاهيان بعد از ماه رمضان انجام مي‌شود، ولي هنوز روز ثبت نام مشخص نيست و اعزام دانشگاهيان اين دوره نيز از مرداد ماه آغاز شده و تا مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وي ادامه داد: در بازه زماني ۴ ماهه هجدهمين دوره عتبات دانشگاهيان كه از بهمن ماه سال گذشته آغاز شد و تا ۱۵ ارديبهشت ماه سال جاري ادامه يافت، حدود ۱۲ هزار نفر از دانشگاهيان سراسر كشور در قالب ۳۱۷ كاروان به عتبات عاليات اعزام شدند.

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان افزود: اين دوره از اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات با ماه‌هاي رجب و شعبان نيز مصادف شد و قشر جوان كشور در روز‌هاي مبارك اين دو ماه به حضرات معصومين (عليهم السلام) در كشور عراق عرض ارادت كردند.

وي گفت:از كل كاروان‌هاي اعزام شده در اين دوره، ۲۵۹ كاروان به صورت هوايي و ۵۸ كاروان به صورت زميني به عتبات عاليات اعزام شدند و همه كاروان‌ها شهر مقدس سامرا را هم زيارت كردند.

حجت الاسلام فقيهي گفت: بيشترين آمار اعزام از استان تهران بوده است و استان فارس در رتبه دوم و استان‌هاي خراسان رضوي و آذربايجان شرقي در رتبه سوم قرار دارند.

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: