سه شنبه|26 تير 1397|03 ذی القعده 1439|17 July 2018
زمان انتشار: 1397/03/29 - 08:01 |

اعزام يك‌هزار و 546 نفر از استان مركزي به حج

سرپرست حج و زيارت استان مركزي گفت: امسال يك هزار و ۵۴۶ نفر در قالب ۱۲ كاروان از استان مركزي براي انجام مناسك حج تمتع به سرزمين وحي اعزام مي‌شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، ابراهيم محمودي، سرپرست حج و زيارت استان مركزي، در گفت‌و گو با ايكنا از استان مركزي اظهار كرد: در حج امسال هشت كاروان از شهرستان‌ اراك، يك كاروان از ساوه، يك كاروان از خمين و يك كاروان از محلات و دليجان به سرزمين وحي اعزام مي‌شوند.

وي ادامه داد: تعداد نفرات اعزامي از شهرستان اراك ۹۷۶ نفر، ساوه ۲۹۵ نفر، خمين ۱۶۰ نفر و محلات و دليجان ۱۱۵ نفر است.

سرپرست حج و زيارت استان مركزي بيان كرد: بيشترين قيمت حج امسال ۱۷ ميليون تومان و كمترين قيمت آن ۱۴ ميليون تومان مي‌باشد. اعزام‌هاي زائرين استان به سرزمين وحي از ۳۱ تيرماه آغاز مي‌شود. همچنين ۹ كاروان، مدينه قبل و ۳ كاروان مدينه بعد هستند.

محمودي افزود: حجاج استان در حال گذراندن كلاس‌هاي آموزشي توسط كاروان‌هاي خود هستند. ياد آور مي‌شود همايشي در ۲۲ تيرماه سال جاري به منظورآمادگي بيشتر حجاج و بيان نكات مهم از سوي سازمان حج و زيارت در سالن پنجم مرداد اراك برگزار خواهد شد.

وي تصريح كرد: از زائرين بيت‌الله الحرام انتظار مي‌رود شئونات اسلامي را رعايت كنند و در انجام اعمال حج، صبر و شكيبايي ورزند و در طول اين سفرمعنوي با مدير و روحاني كاروان همراهي كنند.

سرپرست حج و زيارت استان مركزي افزود: در سال گذشته يك هزار و ۱۷۰ نفر در قالب ۱۱ كاروان از استان مركزي به مكه اعزام شدند.

برچسب ها:حج 97 - اراك - استان مركزي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: