سه شنبه|26 تير 1397|03 ذی القعده 1439|17 July 2018
زمان انتشار: 1397/04/06 - 10:18 |

اعزام يك‌هزار و ۹۰۰ زائر سيستان‌وبلوچستان به سرزمين وحي

رابط دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در سيستان‌وبلوچستان گفت: در سال جاري يك‌هزار و ۹۲۳ زائر بيت‌الله الحرام از سرتاسر استان، براي اداي حج تمتع به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت‌الاسلام علي فقيهي، رابط دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در سيستان‌وبلوچستان، گفت: در سال جاري يك‌هزار و ۹۲۳ زائر بيت‌الله الحرام از سرتاسر استان، براي اداي حج تمتع به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.

رابط دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در استان ادامه داد: اعزام زائران حج تمتع سيستاني و بلوچستاني از ۱۱ تا ۱۴ مردادماه صورت مي‌گيرد و زائران در قالب ۱۴ كاروان عازم اين سفر معنوي مي‌شوند.

وي با اشاره به برپايي جلسات توجيهي براي زائران خانه خدا، اظهار كرد: زائران با حضور در اين جلسات، در مورد مسائلي همچون امنيت سفر، نكات و مسائل بهداشتي، لزوم تهيه ملزومات شخصي و مسائل مربوط به معارف حج شناخت پيدا مي‌كنند.

فقيهي بر ضرورت حضور زوار در جلسات توجيهي تأكيد كرد و افزود: دانستن احكام و مناسك حج و برنامه‌هاي اجرايي كاروان، بسيار حائز اهميت است و ندانستن مسائل يا بي‌توجهي به آن‌ها، در طول سفر براي زائر و هم‌كارواني‌ها، آسيب‌ها و مشكلات جدي به وجود مي‌آورد.

برچسب ها:حج 97 - سيستان‌وبلوچستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: