خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است

خدمات انقلابی و دینی آیت الله امینی فراموش نشدنی است

حجت الاسلام سید ریاض حسین نجفی رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان، حجت الاسلام والمسلمین سید نیاز حسین نقوی نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان با صدور بیانیه ای رحلت آیت الله امینی را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از رایزنی فرهنگی ایران درپاکستان، حجج الاسلام  سید ریاض حسین نجفی و سید نیاز حسین نقوی رئیس و نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان، با صدور بیانیه ای رحلت آیت الله امینی را تسلیت گفتند.
در این بیانیه آمده است که آیت الله امینی شاگرد امام خمینی (ره) و یار دیرین ایشان بود و برای انقلاب اسلامی خدمات شایسته ای انجام داد و ما خدمات دینی و انقلابی این عالم ربانی را فراموش نخواهیم کرد.
مسئولان ارشد وفاق المدارس گفتند: آیت الله امینی در مورد دین شناسی کتاب های زیادی تالیف کرده است و تالیفات ایشان برای فهم دین مردم بسیار کمک کننده است.
مسئولان این سازمان دینی در پیام تسلیت خود گفتند: ارتحال عالم وارسته، زاهد، ساده زیست، مردمی، انقلابی و از یاران صدیق و وفادار حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عضو برجسته جامعه محترم مدرسین و نیز عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ حضرت آیت الله امینی موجب تأثر و تألم گردید.
این مصیبت را به پیشگاه حضرت بقیة الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مراجع عظام و حوزه های علمیه و بیت معظم و تمامی دوستداران و علاقه مندان به ایشان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان علو درجات و رحمت واسعه برای آن عالم ربانی و صبر جمیل و اجر جزیل برای خانواده ایشان مسئلت دارم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران