فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع) فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع) فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع) فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع) فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع) فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع) فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع)

فضای ماه مبارک رمضان در حرم امام حسین(ع)

آستان مقدس امام حسین(ع) با اجرای برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و قرآنی تلاش دارد تا فضای معنوی و روحانی ماه مبارک رمضان به خانه ها بیاورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و قرآنی را در ماه مبارک رمضان با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه اجرا می کند.


برهمین اساس، بخش ها و شعبه های متعدد وابسته به آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) برنامه های رمضانی همچون مسابقه ها، محفل ها و ختم های قرآنی را از طریق شبکه های اجتماعی به راه انداخته اند.


این آستان همچنین مجموعه ای از جوایز ارزشمند را برای برگزیدگان این مسابقه ها و برنامه ها در نظر گرفته است. بیشتر این برنامه ها به دلیل شیوع ویروس کرونا از راه دور و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.


آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) همچنین با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، درهای خود را باز کرده است و ساکنان کربلا می توانند به زیارت حرم حسینی و عباسی(علیهما السلام) بیایند.


همچنین مراسم ختم قرآن با حضور قاریان جوان و معروف عراق در حرم حسینی برگزار می شود و به طور مستقیم از طریق شبکه های اجتماعی برای مخاطبان پخش می شود.


آستان مقدس امام حسین(علیه السلام) تلاش دارد تا در این شرایط، فضای روحانی و معنوی ماه مبارک رمضان را به خانه های مردم بیاورد.


بخش ها، موسسه ها و مراکز وابسته به آستان مقدس حسینی، تلاش می کنند به مانند هرسال در طول ماه مبارک رمضان، برنامه هایی را با محوریت قرآن کریم برگزار کنند.


| شناسه مطلب: 100201
کربلا آستان حسینیمطالب مرتبط

نظرات کاربران